>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » אירוע שכולו תרומה

אירוע שכולו תרומה

בשישי האחרון הגיעו בהמוניהם אורחים לחנות החדשה של "עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה", ופתחו את הלב ואת הכיס >>>
בצהרי יום שישי פקדו אנשים בהמוניהם את חנות הצדקה החדשה של "עמותת מתגייסים למען חולי לוקמיה"- בשד' מוריה 126 כרמל חיפה לאירוע השקה מיוחד שכולו נתינה ואהבת חינם, שהתקיים עבור העמותה בכרמל שזהו הסניף השני שלה (סניף נוסף בחיים וייצמן 2 הדר).

המוני אנשים נהרו אל המקום, רכשו מגוון פריטים לבית ויצאו נשכרים כפליים.

צילום: משה מעוז

צילום: משה מעוז

 

לא היה ניתן לפספס בכניסה לחנות את ניחוחות מנותיו המרהיבות של השף הפרטי אסף בן חמו, שניצח על הקולינריה ביד רמה עם הסו-שף ערן אוחנה.

סער משיח ונטלי בלייכר מ"מרכז הבירה" ארגנו את המשקאות לאירוע, הנציח רגעים יפים- הצלם משה מעוז, וברקע בקעו צלילי המוזיקה של דיג'יי עוז.

על ארגון האירוע אמון משרד יחסי הציבור של לימור כרסנטי.

צילום: משה מעוז

צילום: משה מעוז

 

כל העוסקים במלאכה עשו זאת בחינם למען המטרה הנעלה.

בין האורחים שפתחו את לבם וכיסם: לילך עמר, איציק כרסנטי, ישראל ואריאלה סביון, אילנה גולץ, יורם מארק רייך, דינה רפאל, רונית קיטאי, לימור גרובר, אביטל ודוד מגן, ענת אמור, שירלי הברמן, עופרה שבתאי, עינת נאמן, מירב שרוט, חגית וינטרוב, פזית כהן בן-עמי, פריאלה פאוקר, מירה בורג ועוד רבים וטובים.

צילום: משה מעוז

צילום: משה מעוז

 

האורחת המיוחדת באירוע היתה פטרה- חברתן של יו"ר העמותה רינה דהן וסגניתה מרינה לויש- שבעקבות גיוס כספים למען החלמתה, לפני כ-3 שנים, החליטו הבנות להקים את העמותה, להפעיל את החנויות ובית הקפה החברתי ובכך לסייע לחולים נוספים.

יש לציין שדרושים עוד מתנדבים להמשך הפעלת החנויות, וכמו כן ניתן להגיע ולתרום כל פריט במצב מעולה, שאין לכם צורך בו.

צילום: משה מעוז

צילום: משה מעוז

 

רינה דהן: "אנו מודות מקרב לב לכל מי שתרמו לארגון האירוע הנפלא הזה! מזמינות את הציבור להמשיך ולבוא לחנות ולרכוש ממגוון פריטי נוי ייחודיים, פריטי לבוש, אומנות שימושית ועוד… כל ההכנסות קודש לחולים!".

רינה דהן: 052-8540091

מרינה לויש: 052-6988798


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם