האקדמית גורדון ממשיכה להוביל את הוראת האנגלית בישראל

המכללה האקדמית להוראה גורדון ממשיכה להוביל את הוראת האנגלית בישראל: שנה שלישית לזכייה במכרז משרד החינוך להסבת אקדמאים להוראה
 

המכללה האקדמית גורדון זכתה זו השנה השלישית ברציפות בקול הקורא של משרד החינוך להפעלת תוכנית מקוצרת חד שנתית להסבת אקדמאים דוברי אנגלית או בעלי אנגלית ברמה גבוהה להוראת אנגלית בכיתות ג'-י'.

התוכנית נולדה מתוך הצורך שעלה מן השטח, להכשיר מורים איכותיים ללימוד השפה האנגלית במהירות על מנת לענות המחסור הארצי במורים במקצוע זה. לצורך כך מציע משרד החינוך מלגות מוגדלות לצד מלגת מימון לימודים שתעניק בנוסף המכללה האקדמית גורדון. בנוסף מבטיחה התוכנית השמה למתאימים עם סיום שנת ההכשרה.

מכללה אקדמית גורדון להוראה. צילום סטודיו גורדון

התוכנית כוללת הכשרה בנושאי בלשנות אנגלית, ספרות אנגלית והוראת השפה האנגלית מתוך אוריינטציה יישומית ומתוך אמונה שההתנסות המעשית בבתי-הספר היא חלק בלתי נפרד וחיוני בהכשרת מורים בעלי רמה גבוהה.

הסטודנטים בחוג לאנגלית ייחשפו לאסטרטגיות שונות של הוראה ולמידה, התמודדות עם ניווט כיתה ועבודה בתוך המערכת הבית-ספרית, הקהילה ומשפחות התלמידים. כלל הקורסים יועברו בשפה האנגלית, חלק פרונטלית וחלק באופן מקוון. הסטודנטים יתנסו בעבודה עם אוכלוסיות שונות ובכיתות הטרוגניות כחלק מתהליך הכשרתם.

ד"ר תמי אביעד, ראש החוג ללימודי אנגלית באקדמית גורדון: "במדינה שבה הטכנולוגיה היא ענף ייצוא משמעותי, לימודי אנגלית הם הכרח ולא בחירה. המכללה האקדמית גורדון מודה למשרד החינוך על בחירתה זו השנה השלישית ברציפות במכרז הכשרת המורים ותפעיל תוכנית הכשרה אשר תשלב טכנולוגיה לצד רמה לימודית ומקצועית גבוהה של צוות ההוראה, המורכב ממרצים פדגוגיים בעלי ניסיון רב-שנים ומומחיות בהוראת האנגלית במערכת החינוך הישראלית בכל שכבות הגיל".

 

אודות האקדמית גורדון

האקדמית גורדון היא מכללה מובילה בצפון ללימודי חינוך והוראה. היא נוסדה בשנת 1953 ומאז חרטה על דגלה את קידום המצוינות בחינוך. כיום לומדים באקדמית גורדון כ-5,000 סטודנטים במסלולים שונים של לימודי תואר ראשון, תואר שני, מכינה, תוכניות הסבת אקדמאים ולימודי המשך. כחלק מהרצון להעצים את חוויית הלמידה ולקדם שילוב של טכנולוגיות בלמידה המכללה, מכשירה המכללה את כלל הסטודנטים למיומנויות הנדרשות במאה ה-21 ומקיימת עשרות קורסים המשלבים טכנולוגיות חדשניות כמו אייפדים, מדפסות תלת ממד, מעבדות מחשבים ועוד.

 

לפרטים נוספים על התוכנית:

https://bit.ly/2kZxhzZ

או בטלפון: 5033*

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך