ראש העיר ובכירי המשק בהשקה הנוצצת של מתחם הרופאים הגדול בארץ

רשת שר"פ פלוס המציעה לרופאים מומחים את האפשרות להשכיר חדר על בסיס שעתי ולקבל את כל המעטפת- ציוד רפואים, לוגיסטיקה, ניהול תורים, מזכירות, חשמל, ארנונה וכו', פתחה את הסניף הראשון שלה שמשתרע על פני 600 מ"ר ומאכלס כמאתיים רופאים ביום דווקא בצפון והשבוע ערכה אירוע השקה נוצץ בנוכחות ראשי המשק וראש העיר חיפה
אירוע יוקרתי. אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

אירוע יוקרתי. אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

בשורה לרופאים. אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

בשורה לרופאים. אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

הסניף הראשון בישראל נפתח בחיפה. אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

הסניף הראשון בישראל נפתח בחיפה. אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

מתחם המאכלס כמאתיים רופאים ביום.  אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

מתחם המאכלס כמאתיים רופאים ביום. אירוע השקת מתחם שר"פ פלוס. צילום: מיקי אופק

רשת שר"פ פלוס, רשת מרפאות המומחים שמשנה את חווית שירותי הרפואה בישראל, חנכה בשני בסינמול בחיפה את מתחם הרופאים הראשון בישראל – רשת מרפאות שר"פ פלוס של קבוצת יזמות הנדל"ן – ספיר, ברנובסקי, יניב. אירוע ההשקה הרשמי של המתחם התקיים במעמד בכירים רבים במשק, רופאים מכל תחומי ההתמחות וראש עיריית חיפה מר יונה יהב. המתחם היוקרתי מכיל 19 חדרי קליניקה אישיים שמאכלסים כ-200 רופאים ביום ומציע לרופאים מומחים– להשכיר חדר על בסיס שעתי ולקבל את כל המעטפת- ציוד רפואים, לוגיסטיקה, ניהול תורים, מזכירות, חשמל, ארנונה וכו'. המתחם הראשון בארץ הוקם בחיפה בהשקעה של כ-12 מליון מליון ש"ח ומשתרע על פני שטח של כ-600 מ"ר. באירוע נכחו: צביקה רוזנטל מנכ"ל הסינמול, שדרן הרדיו דידי הררי ורעייתו, מנכ"ל פריזמה לשעבר ויו"ר שר"פ פלוס גולן ספיר, סמנכ"ל שופרסל שלמה זהר, יזם הנדל"ן הוותיק המשמש כבעלים של המרפאה שלומי ברנובסקי, סמנכ"ל באקסלנס לשעבר ערן יניב, הבעלים של BEYOND   אנה ברנובסקי ועוד.

יונה יהב, ראש העיר חיפה בירך ואמר: "התרשמתי מאוד מהרמה הגבוהה של המרפאה. הקמתה מתיישבת עם המדיניות שלנו להעניק שירותי רפואה מקסימליים לתושבי העיר ולמצב את חיפה כעיר של מדעי החיים יחד עם פארקי מדעי החיים שאנחנו מקימים בימים אלה בהיקף של חצי מיליארד שקלים. אנחנו נסייע על מנת שהמרפאה תפרח ותצליח."

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה