ערב גאלה מרגש בספורטן חיפה

ביום חמישי האחרון התקיים בספורטן חיפה ערב מרגש להעלאת המודעות למחלת הסרטן, בהנחייתה של מאיה פישל רוסו: הערב כלל סיפורים מרגשים של נשים אשר נלחמו וחלקן עודן נלחמות במחלת הסרטן >>>
בסימן חודש אוקטובר להעלאת המודעות לסרטן השד הפיק מועדון ה-'ספורטן' בחיפה, ביום חמישי האחרון, ערב מרגש ומיוחד, בהנחייתה של מאיה פישל רוסו, הכולל סיפורים מרגשים של נשים אשר נלחמו וחלקן עודן נלחמות במחלת הסרטן. לצד הסיפורים המרגשים התקיימו הופעות של הזמרת שרון חזיז, האמן דורון רפאלי ולירון רמתי.

מימין לשמאל: שרית ציאג מנהלת קבוצת 'גמאני', ענבר בן דור מנהלת ספורטן חיפה, קובי מימון מנכ"ל רשת ספורטן ושרית אלפרסון- אלמליח מנהלת קבוצת 'גמאני'. קרדיט צילום חיים דדוש

 

כל ההכנסות באירוע הינן תרומה לקבוצת 'גמאני' (גם אני חליתי בסרטן השד) בניהולן של שרית צייג ויפית אלפרסון-אלמליח שמהלך הערב עלו לבמה וסיפרו את סיפורן האישי שלא השאיר עין אחת יבשה.

במהלך הערב עלתה לבמה הזמרת שרון חזיז וסיפרה כי חלתה בגיל 36 ובשל היותה מוכרת החליטה לחשוף את סיפורה לציבור. "כאשר הגעתי לטיפולים בקופת החולים, סיפרו לי הרופאים כי בעקבות הסיפור שלי נשים רבות הגיעו להיבדק. זו השליחות שלי ואני מאמינה שככל שנצליח לשכנע נשים לבוא ולהיבדק, כך נציל חיי אדם."

חמי בראל ומנכלית קסטרא ניצן מרסיאנו צילום אבנר אדרי

 

כמו כן, התקיימה מכירה פומבית של צילומים מיוחדים עם דוגמנית העל מוניקה ג’וסף, אותם הפיק באהבה הארט-דירקטור והמאפר עידו רפאל וצילם בהתנדבות הצלם האופנה המוכשר בן אסיף. (מצ"ב צילומים) ההכנסות ממכירות התמונות הן גם תרומה לעמותת 'גמאני'.

קובי מימון, מנכ"ל רשת ספורטן: "רשת הספורטן רואה חשיבות גדולה בתרומה ומעורבות בקהילה אותה היא משרתת. מטרת הערב המושקע הייתה להעלות המודעות לגילוי מוקדם של מחלת הסרטן. במהלך הערב סיפרו מנהלות "גמאני", איתן שיתפנו פעולה ביוזמת הערב, את סיפורן האישי וריגשו אותי ואת קהל האורחים. העלאת המודעות היא כידוע גורם קריטי בגילוי מוקדם ובריפוי. אם הצלחנו בערב הזה להציל את חייה של אישה אחת, עשינו את שלנו. התרומות שנאספו באירוע, ממכירת הכרטיסים ומכירת התמונות, יסייעו לנשות "גמאני" להמשיך לפעול להגברת המודעות ולסייע לנשים שחולות במחלה."

ענבר בן-דור מנהלת ספורטן חיפה: אני חלק מקבוצת 'גמאני' כבר מספר שנים. חשוב לי להפיץ את הבשורה של הגילוי המוקדם – המציל חיים. אני מקווה שבמעשים שלנו כאן בספורטן נצליח להציל חיים. אני רוצה להודות לקובי מיימון, מנכ”ל רשת הספורטן, על התמיכה שלו בשליחות הזאת.

שרון חזיז צילום אבנר אדרי

 

ארט מדיקל סנטר הקליניקה לאסתטיקה רפואית ממרכז הארץ שליוותה את הפרויקט ונרתמת בימים אלה גם ללוות נשים שעברו את המחלה בשיקום אסתטי ורופאי ואף.

מארט מדיקל סנטר נמסר“אנחנו זכינו להיות חלק מדבר חשוב, ונמשיך להיות עבור אותן נשים בשיקום וגם אחרי, יש לנו היכלות את המכשור ואת הרפואיים המובלים בתחום ואנחנו כאן”.

עוד לימור מגן מספר 9 ברשימת ישראל ביתנו צילום אבנר אדרי

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם