יעקב שחר נגד מירי רגב

הבעלים של מכבי חיפה לא אהב את התקפת שרת הספורט על המועדון לאחר שאנטואן קונטה טען שקראו לעברו קריאות גזעניות ואמר: "אולי הוא שמע משהו אבל לא נעשה מזבוב פיל. מכאן, לכנות את אוהדי מכבי חיפה גזעניים כפי שעשתה שרת הספורט ח"כ מירי רגב, זה מגוחך ופופוליסטי"

הבעלים של מכבי חיפה יעקב שחר התערב באופן נדיר בנעשה במכבי חיפה אחרי שהגיב להאשמות של מגן בית"ר ירושלים אנטואן קונטה שראו לעברו קריאות גזעניות בסמי עופר. אתר המועדון ציטטו את יעקב שחר שאמר: "במשחק אתמול מול בית"ר ירושלים, טען השחקן אנטואן קונטה כי נקראו לעברו קריאות גזעניות. שופט המשחק והקוון, שעמד באזור התקרית, לא שמעו קריאות מהקהל אלא את תלונתו של השחקן עצמו. התקרית הסתיימה והמשחק המשיך".

 

שחר יצא נגד קריאות גזעניות אבל גם תקף את שרת הספורט מירי רגב שמיהרה לתקוף את אוהדי מכבי חיפה. שחר לא נשאר חייב ואמר: "אני מניח שהשחקן שמע משהו ומיותר לציין שאני מגנה בכל תוקף קריאות גזעניות או מקניטות כל שהן ומצפה מהנוגעים בדבר לעשות חשבון נפש. מכאן, לכנות את אוהדי מכבי חיפה גזעניים כפי שעשתה שרת הספורט ח"כ מירי רגב, זה מגוחך ופופוליסטי".

שחר גם טען שנעשה מעשה ונדליסטי במיתקן המועדון ורמז לאוהדי בית"ר והוסיף: "במהלך סוף השבוע, לקראת המשחק אתמול, היה מעשה ונדליסטי במתחם של מחלקת הנוער שלנו 'קצף', שנעשה ככל הנראה על ידי מקורבים לבית"ר", הוסיף שחר, "לא הגבנו, משום שאין מעשים שהוזכרו כאן ונעשו על ידי קומץ, מעידים על כלל הקהל האדיר של תומכי ואוהדי שתי הקבוצות, שכל משחק ביניהן הוא הצגה. אם לא על ידי השחקנים, הרי על ידי הקהלים הנפלאים של שני המועדונים, בואו לא נעשה מכל זבוב פיל".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בספורט