החליקה על רצפה רטובה ותפוצה ביותר מחצי מיליון שקלים

צעירה מהקריות תפוצה בסכום של יותר מחצי מיליון שקלים לאחר שהחליקה על רצפה רטובה במרכז הקניות קריון בקרית ביאליק ונפגעה בברך.
 

לפני כשש שנים, בעת שהצעירה עבדה אז כנערה בת 17 בסניף אוכל מהיר בתוך הקריון, היא יצאה את מתחם שולחנות האוכל הסמוך. בכתב התביעה שהוגש באמצעות עו"ד ליאור וימן, נטען כי הצעירה החליקה על צרפה רטובה, נפלה ונפגעה בברך שמאל.

הצעירה פונתה לביתה ומשלא חלפו הכאבים היא ניגשה למרפאת קופת חולים מכבי ובדיקת MRI העלתה שהיא סובלת מנזקים בברך והיא נאלצה לעבור ניתוח. במשך הזמן המשכיה הצעירה לסבול מכאבים והגבלות בתנועה עד אשר, שלוש שנים לאחר הפגיעה, היא נאלצה לעבור ניתוח ארטוסקופיה נוסף לאבחון וטיפול בברך הפגועה. המוסד לביטוח לאומי הכיר בה כמי שנפגעה בעבודה וקבע לה נכות צמיתה של עשרה אחוזים.

עוד ליאור וימן. צילום עצמי

לתביעה שהושגה על ידי עו"ד וימן צורפה חוות דעת של רופר מומחה בכירורגיה אורטופדית שבה נקבע כי לאור הנזקים שנגרמו לברך, היא סובלת מנכות צמיתה של 25 אחוזים. בכתב התביעה שהוגש לבית משפט השלום בחיפה, טען עו"ד וימן לשורה ארוכה של סעיפי התרשלות הנוגעים לקריון כגון אי נקיטת אמצעי זהירות למניעת התאונה והתנהגות רשלנית.

מאז התאונה, נטען בכתב התביעה, צעירה מוגבלת בתנועתה ונפגעה גם יכולתה לתפקד ולמלא את צרכי ביתה ומשפחתה. בהסכם פשרה בין הצדדים נקבע כי הצעירה תפוצה בסכום כולל של 602 אלף שקלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט