שבוע היזמות בחיפה

ארגון קרן-שמש, לקידום ועידוד יזמים צעירים בשיתוף עם 'שותפות חיפה בוסטון', יקיים אי-כנס בשבוע היזמות העולמי המתקיים בין התאריכים: 17-24/11/19.

קרן שמש תנעל את האירועים בעיר חיפה באירוע סיום חגיגי של אי-כנס, בו המשתתפים מעצבים את המפגש, מציעים תוכן ובוחרים במה לקחת חלק.

מוניקה לב-כהן מנכלית קרן שמש קרדיט צילום שמוליק עלמני

אי-כנס הוא כנס שאת תכניו יוצרים המשתתפים המגיעים אליו. כל מי שמגיע יכול להיות "דובר" ולהציג את תכניו בנושא שיתופי פעולה וקהילות, כאשר כל משתתף באירוע יוכל הן להציג קהילה שהוא שותף לה, לבקש שיתופי פעולה ועוד. כמו כן, זו ההזדמנות עבור היזמים להכיר קהילות שקיימות במרחב החיפאי ולהצטרף אליהן, לחבור לשיתופי פעולה קיימים, להכיר כאלו חדשים וכמובן – נטוורקינג, הכרות עם כל מה שמדבר יזמות במרחב החיפאי.


קרן שמש מזמינה את העוסקים ביזמות בעיר ומחוצה לה במגוון רחב של תחומים: יזמות חברתית, עסקית, מנהלי קהילות ועוד, בערב שבו כל אחד יוכל להרוויח ולצאת עם ערך, מידע, שותפות והכרויות חדשות.

מוניקה לב כהן, מנכ"לית ארגון קרן-שמש: אנו מודים לשותפנו לאי-כנס בעיר חיפה "עושים פה" ארגון הכולל את 'האב-טיפוס – האב של עיריית חיפה', ו'שותפות חיפה בוסטון'. כמו כן אנו מודים לכל החברות על שיתוף הפעולה: WE WORK , ריג'ס, שרונה ספייס, אוניברסיטת חיפה, קמפוס הנמל וכמובן שותפתנו ונותנת החסות עיריית חיפה". כל הגופים חברו  לטובת ארגון ,ייזום והוצאה לפועל של האי כנס מתוך אמונה והבנה ששיתוף הפעולה בין גופים שמטרתם זהה וכולם פועלים באותו מרחב – יניב תוצאות טובות. אנחנו מקווים ששיתוף פעולה זה הוא הסנונית הראשונה להמשך עבודה משותפת ומשמעותית לטובת ולעזרת יזמי חיפה והסביבה.

אי כנס יתקיים ביום א, 24.11.19 בשעה 18:00 בקמפוס אוניברסיטת חיפה והוא בגדר הארוע הסוגר (והאחרון) של שבוע היזמות הבין-לאומי, בחיפה. הארוע ללא עלות אך מותנה בהרשמה מראש. לפרטים נוספים והרשמה:

https://ksh.org.il/landing/unconference-haifa-nov-2019/

ארגון קרן-שמש הינו חל"צ ללא כוונת רווח, שהוקם במטרה לעודד בעלי עסקים להקים עסקים חדשים ומפרנסים בישראל. ארגון קרן-שמש קולט לשורותיו מידי שנה מעל ל-300 עסקים חדשים המלווים על ידי למעלה מכ-500 אנשי עסקים מנוסים מתנדבים. כעת קרן-שמש מגיעים גם ליזמים תושבי הצפון והשיקו לאחרונה את שלוחת הצפון בחיפה, לפרטים נוספים ולהצטרפות לקהילת המנטורים והיזמים היכנסו לאתר ksh.org.il.

יום עיון בקרן שמש. צילום מרינה ניסים, קינואדס

שותפות חיפה בוסטון הוקמה ביוזמת קבוצת אנשי עסקים מבוסטון ומחיפה על מנת לקדם פרויקטים שהתמקדו בעיקר בתחום יצירת תעסוקה וכללו את הקמת מט"י חיפה ושתי חממות טכנולוגיות במת"מ ובקריית הטכניון. במהרה התפתח קשר הדוק וחם בין הקהילה היהודית בבוסטון לבין הקהילה בחיפה וכיום הוא מקיף מאות ואלפי אנשים המעורבים בפרויקטים שמקיימת השותפות, המבטאים בעשייתם מחויבות מעוררת השראה.

המנהיגות הצעירה עוסקת בייזום וקידום פרויקטים מגוונים למען ולרווחת הצעירים בחיפה ופועלת לחיזוק השייכות של צעירי חיפה לעיר.כמו כן מקיימים הצעירים שיתוף פעולה עם המנהיגות הצעירה בבוסטון לקידום פרויקטים משותפים תוך העמקת הקשרים המקצועיים והאישיים. המנהיגות הצעירה מייצגת את הדור הבא לעשייה, להתנדבות ולמעורבות חברתית ופועלת בהתאם לחזונה של שותפות חיפה-בוסטון.

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...