מפתחים את החינוך העל יסודי

מנהלת אגף א' חינוך על יסודי וצוותה קיימו סיור לימודי בנשר

מנהלת אגף א' חינוך על יסודי במשרד החינוך, גב' דסי בארי, צוותה וצוות הפיקוח במחוז חיפה ביצעו השבוע סיור למידה במערכת החינוך העל יסודית בנשר.

היום נפתח בפגישה חגיגית עם ראש העיר, רועי לוי, ומנהלת מחלקת החינוך, גלי כהן, בה הוצג בפניה החזון החינוכי של ראש העיר והתוכנית החינוכית אותה מובילה מחלקת החינוך.

מנהלת האגף סיירה ביחד עם מנהלת מחלקת החינוך, גב' גלי כהן, צוות המחלקה ומנהלי בתי הספר בחטיבות הביניים והחטיבה העליונה.

במוסדות החינוך פגשו בארי וצוות המשרד את הצוותים החינוכיים והתלמידים, קיבלו סקירה על מערכת החינוך, נחשפו לתוכניות העבודה, לרצף החינוכי בין החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי ושוחחו על אתגרים שונים בזירת החינוך וכיצד ניתן להתמודד עימם.

מפתחים את החינוך העל יסודי קרדיט צילום: עיריית נשר

בחטיבות הביניים חווה צוות המשרד פעילות חווייתית להכרות עומק עם דרכי למידה חדשניות.

מנהלי החטיבות שיתפו באתגר המעברים. מחד, עליהן לקלוט את תלמידי בתי הספר היסודיים ומאידך להכינם לחטיבה העליונה. תלמידי בתי הספר שיתפו את האורחים בתהליך הלמידה שלהם וצוות המשרד התנסה במשחקים לימודיים פרי יצירתם של התלמידים.

בחטיבה העליונה התרשם צוות המשרד מההתמודדות עם מורכבות של בית ספר מקיף עירוני אחד.

רכזי המקצוע הציגו את תוכניות הלימודים הייחודיות.

מנהל קריית החינוך, ארז מזרחי, הציג את העבודה על הרצף החינוכי בתוך קריית החינוך וכן את החיבור ליחידת הנוער העירונית.

דסי בארי, מנהלת אגף א' חינוך על יסודי, הביעה הערכה רבה למערכת החינוך בעיר וציינה כי "ניכרת ההשקעה הרבה של הנהלת העיר, מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים בחינוך בעיר והתפתחות מתמדת לאורך שנים." בנוסף סיכמה כי "תעזור בכל מה שניתן לקדם את מערכת החינוך בעיר."

מנהלת מחלקת החינוך, גב' גלי כהן:

"ביקורים מסוג זה מאפשרים לכולנו להתבונן על מערכת החינוך שלנו מזווית קצת שונה, ושוב להתגאות בצוותים החינוכיים, במנהלים ובבתי הספר שלנו. פנינו קדימה ואנו שואפים להמשיך, להתקדם ולשפר את החינוך בעיר."

ראש עיריית נשר, רועי לוי:

"מערכת החינוך מוצבת במקום הראשון בסדר העדיפויות ואנו נמשיך להזמין את בכירי משרד החינוך לנשר, להראות ולשתף את הפעילויות הייחודיות. מערכת החינוך נמצאת בתהליך מתקדם של חדשנות בחינוך ואנו משקיעים משאבים רבים לצורך כך".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש לאסור על קשישים לנהוג ברכב?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר