הקייטנות והצהרונים בחנוכה יפעלו ללא תוספת תשלום (וידאו)

ראש עיריית נשר, רועי לוי: "התכנסתי יחד עם ועדי ההורים וקיבלנו החלטה להמשיך ולסבסד את קייטנת חנוכה בעלות של 180 ש"ח לכל ילד!"

 

עיריית נשר, בראשותו של ראש העיר רועי לוי, שמה את החינוך בראש סדר העדיפויות ותפעיל במהלך חופשת החנוכה קייטנות וצהרונים, כאשר ילדים הרשומים מתחילת השנה לקייטנות ולצהרונים כולל חופשות החגים, רשומים אוטומטית לקייטנה ולצהרון – ללא עלות נוספת.

צפו בדבריו של ראש העיר, רועי לוי, הבוקר.

צילום: עיריית נשר

 

בכדי לסייע להורים בחופשת חנוכה, חופשת פסח והחופש הגדול הממשלה מתקצבת לעיריות סכום להפעלת קייטנה הנקראת "בית הספר של החגים" כאשר ההורים משלמים סכום זעום תמורת מסגרת חינוכית לילדים בתקופת החופש.

השנה, מאחר והממשלה החדשה עדיין לא נבחרה, לא הועבר למשרד החינוך התקציב לסבסוד "קייטנת החגים" לחנוכה ובלית ברירה משרד החינוך הודיע לרשויות המקומיות על ביטול הפרויקט לחנוכה הקרוב.

 

ראש העיר נשר, רועי לוי. צילום: אסי פטוקה

 

לאור הודעת משרד החינוך, החליט ראש עיריית נשר, רועי לוי, בשיתוף עם ועדי ההורים בעיר, לא לבטל את קייטנת חנוכה ולדאוג לתקצוב החסר ממשרד החינוך, בעלות של 180 ש"ח לילד, מתקציב העירייה.

כל הילדים שנרשמו החל מתחילת השנה לצהרוני רשת המתנ"סים כולל פעילות בחגים יקבלו את קייטנת חנוכה והצהרון ללא תוספת תשלום!

ראש העיר, רועי לוי:

"למרות שמדינת ישראל החליטה להסיר את ידיה מהילדים שלנו ומעלינו, ולהפסיק לממן את קייטנה חנוכה, בעלות של 180 ש"ח עבור כל ילד. התכנסתי יחד עם ועדי ההורים בעיר וקיבלנו החלטה שבשנה זו נמשיך לסבסד את קייטנת חנוכה. עלות הסבסוד הינה 180 ש"ח עבור כל ילד, עשרות אלפי שקלים לרשות המקומית, אבל החלטנו שזה יהיה נכון וצודק להמשיך עם זה גם השנה. כל מי שרשם את הילדים שלו בתחילת השנה לקייטנות ולצהרונים יקבל את קייטנת חנוכה בחינם וללא תוספת תשלום. כל שנותר לאחל – חג שמח!"

תאריכי הקייטנות:

24-30/12/19 ימים שלישי עד שני (לא כולל יום שישי), בין השעות 7:30 – 17:00, קייטנות הגנים תתקיימנה בגנים (למעט גן חזון עובדיה), קייטנות בתי הספר תפעלנה במרוכז במוקד אחד – חטיבת הביניים ב' ברח' השיטה 19.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש לאסור על קשישים לנהוג ברכב?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר