שיתוף פעולה אסטרטגי בין האקדמית גורדון לממשלת אנדורה

הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי בין האקדמית גורדון לממשלת אנדורה, ההסכם כולל חילופי מרצים וסטודנטים וחילופי ידע בין האקדמיות
 

המכללה האקדמית גורדון להוראה חתמה בשבוע החולף על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי עם ממשלת אנדורה. ההסכם נחתם במהלך ביקור משלחת של שר הכלכלה והתעשייה באנדורה, שרים ובכירי ממשל מאנדורה וקוסטה ריקה במכללה.

ההסכם, שנחתם ל-5 שנים, כולל תוכניות לחילופי סטודנטים, חילופי מידע של מחקרים מדעיים, חינוכיים ואקדמיים, אירוח הדדי של מרצים וחוקרים, חיפוש הזדמנויות לפרויקטים משותפים מיוחדים. הוא נחתם כחלק מפעילותה הרחבה של המחלקה האיברו אמריקאית במכללה בראשות ד"ר ביאטריס כץ. מטרת המחלקה היא להעביר את הידע ושיטות הלימוד המובילות בשילוב טכנולוגיה בחינוך הנלמדות באקדמית גורדון אל ארצות דרום אמריקה, המבקשות להכיר את השיטות הללו, ולעדכן את מערכת החינוך באמצעותן.

במהלך ביקורם של אנשי ממשלת אנדורה וקוסטה ריקה במכללה, נחשפו לשיטות הלימוד הטכנולוגיות החדשות, הכוללות מציאות רבודה, בינה מלאכותית, רובוטיקה, קידוד ועוד, הנלמדות והמיושמות במכללה.

משלחת הפוליטיקאים מאנדורה עם הסטודנטים בכתת העתיד במכללה. צלם אלי מייזליש

ג'ורדי גירדו פרננדז, שר הכלכלה והתעשייה באנדורה: "ממשלת אנדורה שמחה על האפשרות ללמוד משיטות ההוראה שנחשפנו אליהן במהלך הביקור במכללה. מניסיוני האישי אומר כי בילדותי החינוך שנחשפתי אליו היה נוקשה ומיושן אולם כעת אנו מצפים לחינוך אחר, ונצפה ליישם אותו בקרוב מאוד בארצנו".

יחזקאל טלר נשיא האקדמית גורדון: " הלומד החדש כיום דורש גירוי תמידי, ומתקשה בפורמט הישן של קשב בשיעור של 45 ד'. לכן שיטות הלימוד המשלבות טכנולוגיה בהוראה מסייעות לנו להתאים את הלימוד למאה ה-21. המכללה המובילה שיטות אלה בארץ, יוצרת קשר עם מדינות רבות באירופה ובארצות אמריקה הלטינית על מנת להפיץ את הידע בקרב מערכות החינוך בעולם. אנו שמחים על שיתוף הפעולה שנרקם עם ממשלת אנדורה וקוסטה ריקה ומקווים ללמוד מהם ממש כפי שהם ילמדו מאיתנו".

פרופ' יחזקאל טלר נשיא האקדמית גורדון. צילום גורדוןמשאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • חיפה מחוץ לטווח הטילים: מה הייתם עושים למען תושבי הדרום והמרכז?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך