כיתה ז' נוספת בהריאלי תיכון אחוזה

לאור הביקוש הרב בית הספר הריאלי שוקל לפתוח כיתת ז' נוספת בשנת הלימודים הבאה בתיכון אחוזה זאת בנוסף לארבע הכיתות שנפתחות בסניף מידי שנה
 

הנהלת בית הספר הריאלי שוקלת לפתוח החל משנת הלימודים הקרובה (תשפ"א), כיתה ז' נוספת בסניף תיכון אחוזה, בנוסף לארבע הכיתות שנפתחות מידי שנה, על מנת להיענות לביקוש הרב לכניסה לבית הספר בכיתה ז'. בעוד כחודש ביום חמישי ה- 9.1.20, בשעה 9:00 בבוקר תיפתח ההרשמה המקוונת לבית הספר הריאלי לשנת הלימודים הבאה.

בית הספר הריאלי הודיע בשבוע שעבר, כי בשל מחסור במקום לא תתאפשר הרשמה לכיתות ח'-י"ב אלא רק לששה גני הריאליגן ולכיתות א'-ז'.

"למעשה ההרשמה לכיתה ז' זו ההזדמנות האחרונה להשתלב בבית הספר הריאלי עבור תלמידים המעוניינים ללמוד בבית הספר" מסביר ד"ר יוסי בן-דב, המנהל הכללי של בית הספר הריאלי. "לאור הביקוש הרב אנחנו שוקלים להוסיף בשנת הלימודים הבאה כיתה ז' נוספת, בנוסף לארבע הכיתות שאנחנו פותחים מידי שנה, בתיכון אחוזה, על מנת לאפשר לתלמידים נוספים להיקלט בבית הספר. החל משנת הלימודים הבאה (תשפ"א) תהיינה בכלל חטיבות הביניים 13 כיתות בכל שכבה".

תיכון אחוזה למדעים ומנהיגות, בניהולו של עמר בן ארי, מעמיד בלב העשייה החינוכית שלו את תהליך ההתפתחות האישי והייחודי של כל תלמיד. לשם כך נבנתה ומיושמת תוכנית ייחודית למנהיגות המאפשרת ביטוי אישי לכישוריו ויכולותיו של הפרט דרך מעורבות ואזרחות פעילה בקהילה הבית ספרית והחיפאית.

תיכון אחוזה 2 צילום יחצ  

בתיכון אחוזה מנהיגות היא אורח חיים. מתוך ההבנה שחוויית המנהיגות בהווה סוללת לתלמידינו, הלכה למעשה, את הדרך להיות אזרחים פעילים, מעורבים ומשפיעים גם בעתיד.

התלמידים נוטלים חלק במגוון רחב של מסגרות המכוונת למנהיגות: החל במנהיגות אישית של העצמה והתפתחות וכלה בקבוצות מנהיגות של תלמידים, המקדמים מהלכים פדגוגיים, חינוכיים וחברתיים למען תלמידי הסניף ולמען הקהילה.

לקראת חג החנוכה חברו להם יחדיו מספר קבוצות מנהיגות הפועלות בסניף. חברי הקבוצות "חממת קבלת שבת" ו"חממה תרבותית" ייקחו חלק במבצע קהילתי מיוחד בשכונת אחוזה של קרוב לבבות והדלקת נרות עם אזרחים ותיקים בודדים, המתגוררים בשכונה. התלמידים יתחלקו לקבוצות קטנות ובליווי מורה או הורה יגיעו אל הבתים, ידליקו נרות יחד עם האזרחים הוותיקים ויממשו את חזונו של הרצל על תפקיד הצעירים:

"מתוך הצעירים ייבקע האור בראשונה, ואחר ילוו עליהם האחרים, אוהבי הצדק והאמת, החופש והקדמה האנושית, היופי." (בנימין זאב הרצל, "די וולט", 1897)

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך