סגן יו"ר הכנסת ח"כ מרגי מש"ס באורנים

סגן יו"ר הכנסת ח"כ יעקב מרגי נפגש עם  סטודנטים להוראה במכללה האקדמית לחינוך במסגרת "שבוע פוליטי" שערכה אגודת הסטודנטים של אורנים.
 

סגן יו"ר הכנסת הח"כ יעקב מרגי, מש"ס, עם סטודנטים באורנים

מרגי: עלינו למצוא פתרונות אשר דרכם נצליח לחיות יחד זה לצד זה בחברה המורכבת שלנו. אין חובה כי נסכים אחד עם השני, אולם חובה עלינו להכיר אחד את דעתו של השני".

סגן יו"ר הכנסת ח"כ יעקב מרגי נפגש עם  סטודנטים להוראה במכללה האקדמית לחינוך במסגרת "שבוע פוליטי" שערכה אגודת הסטודנטים של אורנים.

המפגש כלל דיון ושיח בסוגיות מגוונות במערכת החינוך ובתוכניות לטווח הארוך להתאמת מערכת החינוך והאקדמיה למאה ה-21 .

חכ יעקב מרגי באורנים. צילום – רוית להב

"אין ספק כי משרד החינוך אשר תקציבו הינו הראשון והגדול מבין משרדי הממשלה, אחראי לחוסן החינוכי. בשל כך האחריות המופקדת בידיו לחינוך הדור הבא של תלמידי מערכת החינוך הינה גדולה מנשוא" אמר ח"כ מרגי.

בעניין סוגיית דת ומדינה אמר: " לצערי סוגיות דת ומדינה אשר הינן חשובות מאוד, המחייבות לקיים שיח בהסכמה בין כלל חלקי החברה הישראלית, עולות רק ממערכת בחירות למערכת שתבוא אחריה. חובה עלינו לקיים שיח והידברות יום לאחר הבחירות במטרה למצוא פתרונות אשר דרכם נצליח לחיות יחד זה לצד זה בחברה המורכבת שלנו.

אין חובה כי נסכים אחד עם השני, אולם חובה עלינו להכיר אחד את דעתו של השני".

כזכור, זו השנה השנייה בה מקיימת אגודת הסטודנטים במכללת אורנים שבוע פוליטי, וקוראת 'לדבר על הפיל שבחדר', כלומר לעסוק בנושאים הבוערים באמת בחברה הישראלית. הסטודנטים, בגיבוי הנהלת המכללה, מבקשים  רגע לפני שהם נכנסים למערכת החינוך הישראלית, לדון בסוגיות חשובות,  ובנושאים שעל סדר היום הציבורי, כך שיהיו להם הכלים להתמודד עם אותם 'פילים' שיעלו, קרוב לוודאי, במהלך פעילותם בשדה החינוכי בו הם יבחרו לעסוק.

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך