עובר מלהיות מאחורי המצלמה אל אור הזרקורים.

רון אדם, ספר מוביל מקריית אתא חולם להיות שחקן קולנוע גדול ועם לוק וכשרון כמו של הבחור יש סיכוי שהדבר יקרה, בינתיים הוא פוקד את תיאטרון חיפה, צופה בהצגות, יושב לשיחה עם החברים השחקנים על עולם התיאטרון וכמובן לא שוכח להצטלם. אלבום התמונות שלו עוד יהיה שווה הון, אתם תראו.
מגיע לצפות בהצגות של תיאטרון חיפה. אדם, קנולר וגולן. אלבום פרטי.

מגיע לצפות בהצגות של תיאטרון חיפה. אדם, קנולר וגולן. אלבום פרטי.

יהיה שחקן. אדם ואיבגי. אלבום פרטי.

יהיה שחקן. אדם ואיבגי. אלבום פרטי.

יש לו תמונות עם כולם. אדם וגבריאלי. אלבום פרטי.

יש לו תמונות עם כולם. אדם וגבריאלי. אלבום פרטי.

רון אדם מקריית אתא מתפקד בימים כספר מוביל ובלילות הוא שחקן. כן. שחקן. רון גילם תפקידים בלא מעט תכניות בטלוויזיה, למשל ב- 'אניגמה' ביס, או בסרטים של במאים כגון אבי נשר ובסרטים עצמאיים, בקליפים וגם בתיאטרון- בהפקות פרינג' כשהאחרונה, 'סטניסלבסקי', הייתה בתיאטרון צוותא. רון מרבה לפקוד את תיאטרון חיפה ולצפות בהצגות הרצות שם. הוא מכיר את מרבית השחקנים ומחזיק באלבום תמונות מרשים עמוס בצילומים עם אומנים מהארץ ומחו"ל. השבוע התחיל רון להעלות תמונות עם שחקני תיאטרון חיפה מכל מיני זמנים ונראה כאילו הוא עומד לפתוח בתערוכה.

רון, מפרגן לתיאטרון חיפה?

כן! מאוד. אני מוזמן הרבה להצגות בתיאטרון. אני לא נכנס רגיל כי עבדתי שם, אני כמו בן בית בתיאטרון. נפגשתי עם כל החברה כמה וכמה פעמים… יש לי המון תמונות, יש לי תמונות עם משה איבגי ועם אורי גבריאלי וגם עם אוהד קנולר וישי גולן מההצגה 'כולם היו בניי', הצגה מצוינת. הוזמנתי להצגה והגעתי עם סלאח בכרי, הבן של מוחמד בכרי שאני בקשר טוב מאוד איתו, סלאח מצליח מאוד באירופה… דיברנו קצת כולנו על ההצגה, החמאתי להם וגם הצטלמנו למזכרת. עם אוהד קנולר שמככב היום בהצגות נוספות בתיאטרון חיפה, נפגשתי לא מעט פעמים, בכלל יש לי המון תמונות עם שחקני התיאטרון, מכל ההצגות. אני מעלה תמונות חדשות כל הזמן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות