יחד מתגברים על כל האתגרים

תלמידי כיתה ז'3  מביה"ס "אליאנס" קיימו פעילות ספורט משותפת עם חברי ומתנדבי קבוצת הריצה וההליכה של עמותת "אתגרים" כרמיאל

עשרות תלמידי כיתה ז' 3 מבית הספר "אליאנס" שבחיפה ערכו השבוע בכרמיאל יום אימון משותף עם קבוצת הריצה וההליכה של עמותת "אתגרים" כרמיאל-משגב, הפועלת במטרה להעצים ולשלב חברתית אנשים עם מוגבלות באמצעות ספורט אתגרי בטבע. מיזם זה הינו אחד מיני רבים המתקיימים בבית הספר "אליאנס", הרואה בערבות ההדדית ערך מרכזי בפעילותו.

רועי להב, מאמן ריצה בעמותת "אתגרים", סיפר, כי החיבור בין העמותה לבי"ס "אליאנס" החל בהאקתון בנושא נגישות, שנערך בביה"ס "רעות" לפני כחודש, במהלכו נבחרו תלמידי כיתה ז' 3 לעלות לשלב הבא בתחרות, לאחר שפיתחו "צמיד הצלה" המסייע לאנשים החווים התקפי חרדה.

יחד מתגברים על כל האתגרים צילום: רועי להב, עמותת "אתגרים"

לאחר שיחה עם מורתם, אימאן בדאח והתעניינותה בפעילות העמותה, החליטה הנהלת בית הספר, יחד עם עמותת "אתגרים", על קיום יום האימון המשותף עם חברי ומתנדבי קבוצת "אתגרים" כרמיאל-משגב.

האימון נפתח בשיחת היכרות קצרה, בעקבותיה התגבשו בני הנוער לצוותים משותפים, שהתחרו בריצה ובענפי ספורט נוספים.

"אנו מאמינים", אומר רועי להב, "כי פעילויות משותפות בין ילדים ובני נוער שונים יצמיחו דור שיידע להתקרב ולהכיל אחד את השני טוב יותר. עמותת "אתגרים" פועלת במטרה לאפשר לילדים, לבני נוער ולבוגרים עם מוגבלויות למצות את הפוטנציאל האישי שלהם, לחזק ולהרחיב את יכולותיהם בכל תחומי החיים ולשלבם בקהילה באמצעות ספורט ופעילות אתגרית בטבע. לכל אדם קיימת הזכות ליהנות מחוויית הריצה והמטרה שלנו היא להבטיח שכל אדם עם מוגבלות יוכל לממש אותה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה