מה הצבעים שמתאימים ליהודה לוי?

מתן מרחב הוא חיפאי מוכשר שסיים לימודי פסיכולוגיה בהצטיינות אבל בחר לעבוד באיפור שמבחינתו זה טיפול פסיכולוגי טוב יותר. הוא מאפר את המתמודדים באקס פקטור והשבוע הוא איפר גם את יהודה לוי וחזר לספר לנו איך זה להיות במחיצתו של הסטאר שלנו…
בחר באיפור. מרחב ולוי. אלבום פרטי

בחר באיפור. מרחב ולוי. אלבום פרטי

מאפר את האקס פקטורים. מרחב וסילבר. אלבום פרטי

מאפר את האקס פקטורים. מרחב וסילבר. אלבום פרטי

פסיכולוג ומאפר. מרחב והדוגמנית קייט קונלין. אלבום פרטי

פסיכולוג ומאפר. מרחב והדוגמנית קייט קונלין. אלבום פרטי

מתן מרחב הוא מעצב שיער ומאפר חיפאי שעובד כשכיר בחברת האיפור מאק מזה שש שנים וגם כפרילאנסר. הוא למד לתואר ראשון בפסיכולוגיה בעמק יזרעאל וסיים בהצטיינות אבל למד גם איפור כסוג של תכנית מגירה אלא שאז הפך אותה למרכז העולם שלו. מי שצופה בתכנית אקס פקטור ותוהה מי זה אותו המאפר שעושה את המתמודדים והמתמודדות כל כך יפים אז שיידע שזה מתן שלנו. השבוע יצא מרחב לאירוע וחזר עם תמונה שלו ושל יהודה לוי באמתחתו. יפה לו.

מרחב, פסיכולוגיה ואיפור?

ממש כן. איפור קשור לפסיכולוגיה! תחשוב על זה- כשאתה מסתכל במראה ואוהב את עצמך, זה הכל, ואני גורם לאנשים לאהוב את עצמם. יש נשים שאוהבות את עצמן ויש שלא, זו שליחות פסיכולוגית, זה מיידי, כאן ועכשיו, זה פסיכולוגיה אינסטנט ולפעמים היא אפילו הרבה יותר בריאה לאנשים כי לא חושבים מה יהיה בעוד עשרה מפגשים עם פסיכולוג, מבחינתי זו אותה השליחות.

ואיך הגעת ליהודה?

למדתי איפור לפני עשור באיל מיקיאג' ולפני 3 שנים למדתי עיצוב שיער אצל סיגל תדמור. אני שייך לצוות האירועים של חברת מאק , חברת בת של אסתי לאודר, אנחנו נשלחים להפקות, תצוגות, עבודה עם צלמים וכו'. את התצוגה הזו של רנואר אנחנו עושים כבר שנתיים. אני מאפר את הדוגמניות באירועים האלה והפעם אני איפרתי את יהודה לוי שדיגמן ופתח את התצוגה…

נו…. ואיך הוא היה?

הוא מקסים! הוא היה נחמד ושאל אותי איך אני מרגיש, הוא זורם, פשוט מקסים. הוא מעביר אנרגיות טובות. כשרציתי להצטלם איתו הוא ענה בכיף, בשמחה.

היה קשה לאפר אותו?

אנחנו מתאימים את המוצרים שלנו לכל הגזעים, המינים והגילאים. זה המוטו שלנו. יש לו עור מאוד טוב, אז שמנו מוצרים קלילים ועדינים להאיר את הפנים. אה, כן, ותרשום שהאווירה והסגנון של האיפור הייתה של סבנטיז ועל השיער היה שגיא דהרי.

טוב.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם