יום פתוח בבי"ס הריאלי העברי בחיפה

בית ספר הריאלי העברי בחיפה יפתח את סניפיו לקהל הרחב לקראת ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"א  יום פתוח ביום שישי ה- 3.1.20! ההרשמה המקוונת תחל ביום חמישי ה- 9.1.20 בשעה 9:00 בבוקר!
 

גם השנה, כמדי שנה, יפתח בית הספר הריאלי העברי בחיפה את שעריו ליום פתוח בסניפי היסוד וחטיבת הביניים, לקראת ההרשמה לשנת הלימודים הבאה תשפ"א. היום הפתוח יתקיים ביום שישי ה – 3.1.20, החל מ- 8:00 בבוקר. ביום חמישי ה –  9.1.20 בשעה 9:00 בבוקר בדיוק, תיפתח ההרשמה המקוונת לבית הספר.

במסגרת היום הפתוח, כל סניף יציג את חווית הלימודים הייחודית שהוא מעניק לתלמידים, הן בכיתות היסוד והן בחטיבות הביניים:

בכיתות היסוד בסניף אחוזה מקדמים את המדעים והמנהיגות כשני תחומים בעלי חשיבות רבה בעיצוב אישיותם של התלמידים: המנהיגות מטפחת מודעות עצמית, מעורבות  וערכים, בעוד המדעים מטפחים סקרנות, שלל מיומנויות חקר ועניין בקשת רחבה של תחומי דעת ותחומי חיים .במסגרת החשיפה בסניף זה, יקבל צוות הסניף את פני ההורים והמועמדים המתעניינים, יציג להם את הסניף, ותלמידי כיתות ו' ינחו את המבקרים בסיור בסניף וכן יציגו בפניהם תהליכי למידה בכיתות של שיעורי מנהיגות.

צילום: יח"צ הריאלי

את היום הפתוח בתיכון אחוזה יובילו וינחו מורים ותלמידים, ובמסגרתו יוכלו המבקרים להתרשם מהעשייה החינוכית הענפה ומתוכניות המנהיגות והמעורבות החברתית המתקיימות בסניף. במהלך הסיור יצפו המבקרים במרחבי הלמידה השונים, ישתתפו בשיעורים ובהצגות למידה ויתנסו בעצמם בסדנאות במתחם המייקרים.

ביום הפתוח בסניף מטו"ס, מדע טבע וסביבה שבמרכז הכרמל, יוכלו המבקרים להכיר את הצוות המסור של בית הספר ולהתרשם מהמרחבים המגוונים שעומדים לרשות תלמידי המתחם. במרכז החי ניתן יהיה ללטף ולהאכיל את בעלי החיים, במעבדות יתקיימו שיעורי חשיפה בתחומי המדעים, במתחמי המייקרים יוכלו המבקרים לצפות במגוון תוצרי הפרויקטים ולימודי הטכנולוגיה, ובכלל מסדרונות וכיתות בית הספר ניתן יהיה להתרשם מהעשייה החינוכית, החברתית והערכית הענפה בסניף.

גם בסניף הדר יובילו התלמידים את יום ההיכרות והחשיפה. בכיתות היסוד, יערך סיור בבית הספר, כולל כניסה לשיעור בכיתות א' החדשות בבית הספר, שעוצבו מחדש בשנה שעברה כחלק מהמעבר ללמידה גמישה בכלים פדגוגיים מתקדמים. בחטיבת הביניים, יוכלו ההורים והתלמידים להתרשם מסיור בכיתות, בפרויקטים ובכיתה המתמטית המושכת מידי שנה תלמידים רבים מחיפה ומחוצה לה. המבקרים יוכלו גם ליהנות ממופע אומניות של תלמידות כיתה ח', וכמובן משיחה עם מנהל בית הספר.

לדברי ד"ר יוסי בן-דב, המנהל הכללי של בית הספר הריאלי: "אנו גאים לפתוח את סניפי בית הספר לכולם, על מנת שיוכלו לבוא ולפגוש את חוויית הריאלי בכללה, בצד הייחוד של כל אחד מהסניפים שלנו. כל סניף מציג חווית לימודים ייחודית, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא השאיפה להנחיל את חזון בית הספר, להיות מוסד חינוכי איכותי מוביל ומתווה דרך, המכוון את תלמידיו להיות בני אדם, מעורבים ומשפיעים בחברה הישראלית."

יוסי בן-דב מנכ"ל הריאלי.  צילום: תומר אפלבאום

השנה הודיעה הנהלת בית הספר כי בשל התפוסה המלאה בבית הספר והביקוש הרב,  לא תתאפשר הרשמה לכיתות ח'-י"ב אלא רק לששה גני הריאליגן ולכיתות א'-ז', ולכן יותר מתמיד כדאי להזדרז, להתרשם בימים הפתוחים, ולהירשם באתר ההרשמה מיד עם פתיחת ההרשמה, ביום חמישי, ה 9.1.2020 בשעה 9:00 בבוקר בדיוק.

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך