חשיפה: תכירו את החדשה של איתי לוי

מה חדש אצל איתי לוי שכולל את סטטיק ובן אל, אייל גולן ודניאל גרינברג אירית רחמים, נסרין קדרי ועוד מלא סלבס? >>>
תכירו את החדשה של איתי לוי: אייל  גולן ודניאל גרינברג, עדן בן זקן, סטטיק ובן אל, מאיה בוסקילה, נסרין קדרי ועוד הגיעו להשקת קולקציית הקפסולה לבגדי גברים של הזמר איתי לוי – למותג לי קופר.

100 חבריו הקרובים ביותר של הזמר איתי לוי הוזמנו ביום שישי האחרון לחשיפת קולקציית קפסולה לגברים של איתי לוי ומותג לי קופר. האירוע  נערך בבר תל אביבי אופנתי וכלל מינגלינג, מייצג אופנה שחשף את פריטי הקולקציה ודברים שנשא חתן השמחה.

איתי לוי עם הקולקצייה שעיצב. צילום: אמיר מאירי

איתי לוי עם הקולקצייה שעיצב. צילום: אמיר מאירי

 

איתי לוי פתח את האירוע ואמר: "אני מתרגש  להשיק לראשונה פריטים שעיצבתי יחד עם המעצבים המוכשרים של המותג לי קופר. אני בטוח שגברי ישראל ייהנו ממלתחה חדשה ואופנתית. החיבור בין אופנה למוזיקה מתבקש ומהיום בכל ההופעות שלי אלבש את הפריטים החדשים".

סטטיק וארוסתו שרית פולק. צילום: אמיר מאירי

סטטיק וארוסתו שרית פולק. צילום: אמיר מאירי

 

הגיעו לפרגן ולהציץ ראשונים בקולקציה החדשה של איתי לוי: אייל גולן יד ביד עם דניאל גרינברג, עדן בן זקן בהריון מתקדם, סטטיק וארוסתו שרית פולק, בן אל תבורי שפגש את אמא אביבה תבורי והזמינה בספונטניות לארוחת שישי,   מאיה בוסקילה שהגיעה בהרכב מלא עם בעלה עוזי אזולאי  ובנה לני, נסרין קדרי, אירית רחמים עם בן זוגה עמוס לוזון – שסיפרה שעסוקה מאוד לקראת החתונה המדוברת של אייל גולן ודניאל גרינברג, בני פרץ ורעייתו חן, כוכבי הפרויקט של רביבו: רם בן מנחם, ניר בן מנחם ואלירן צור, החברות הטובות: ליהיא גרינר ונעמה קסרי,  דני רופ שהגיע עם בנו שחר שסיים את הצבא כחזאי ומתחיל קריירת מוזיקה, מעיין אשכנזי, הכוכב העולה  לואי עלי, רומי נסט,  נופר סלמן,  נועה כהן, אלעד זוהר, מלכות היופי לשעבר ילנה ראלף  ורווית אסף שהגיעה עם שני ילדיה ליאם וליה ועוד ועוד.

אייל גולן ודניאל גרינברג. צילום: אמיר מאירי

אייל גולן ודניאל גרינברג. צילום: אמיר מאירי

 

סטטיק ובן אל. צילום: אמיר מאירי

סטטיק ובן אל. צילום: אמיר מאירי

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם