נבחרו מוסדות החינוך המצטיינים לשנה"ל תש"ף

11 גנים ובתי ספר באיזורנו הוגדרו כמצטייני תש"ף. בשנה"ל תשפ"א יתקיים טקס הענקת פרסי חינוך למוסדות הזוכים
 

11 מוסדות חינוך באיזורנו קיבלו הודעה משמחת על זכייתם בפרס החינוך המחוזי לשנת הלימודים תש"ף:

גן חופית   חיפה

בי"ס יסודי בן גוריון   קרית מוצקין

גן סחלב לחינוך מיוחד  טירת הכרמל

גן  אלעטאא   פורדיס

בי"ס יסודי אלמוגים קרית ים

בי"ס יסודי  זבולון טירת הכרמל

חט"ב קופטאן  דלית אל כרמל

מח"ט תיכון חברתי  קרית אתא

על יסודי יעדים מ.א זבולון

קידום נוער   פורדיס

בית ספר לחינוך מיוחד גניגר    חיפה

 

ד"ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך. צילום: "ניוז חיפה קריות"

 

במשרד החינוך במחוז חיפה, מציינים כי המצוינות היא אחד הערכים המרכזיים והמובילים במחוז חיפה. מצוינות איננה מצב אלא תהליך. תהליך מתמיד של תביעה עצמית לשיפור, נחישות לחתור להשגת המטרות, מתוך אמונה ביכולת להשיגן. פרס החינוך המחוזי הוא אות כבוד למוסדות החינוך המשלבים עשייה חינוכית עם איכות ומצוינות, יום יום ושעה שעה , הלכה למעשה ובשטח.

בשנה זו התקבלו המלצות רבות, ורבים הם מוסדות החינוך הראויים להערכה על עשייה חינוכית וערכית רבת שנים. בחירת מוסדות החינוך המצטיינים נעשתה תוך הפעלת מכלול הערכה מקצועי.

מנהל המחוז, ד"ר סער הראל, ציין:

״מחוז חיפה חרת על דגלו את קידום המצוינות, יזמות וחדשנות חינוכית. מוסדות החינוך שנבחרו גם השנה מאופיינים בהישגיות, חדשנות, יזמות ויצירתיות. כמו כן בתי הספר פועלים לצמצום פערים ולמניעת נשירה של תלמידים תוך מתן דגש על אווירה חינוכית איכותית השׂמה דגש על אקלים מיטבי על כבוד הדדי ועל דרך ארץ. אני רואה לנכון לשבח את בתי הספר אשר מצטיינים בחינוך לערכים, למורשת, לסובלנות ולדו קיום ובהדגשת חשיבותה של המעורבות בחיי הקהילה ובקירוב הקהילה במעשׂה החינוכי. המוסדות המצטיינים מהווים מגדלור מחוזי, ובטוחני שיהוו מוקד השראה למוסדות נוספים במחוז ובארץ כולה הן בחתירה למצוינות והן בחשיבה ובעשייה פורצת דרך. עוד מוסיף מנהל המחוז את מלוא הערכתו למפקחי מוסדות החינוך המצטיינים והרשויות המקומיות על הובלה והעבודה החינוכית המשותפת בקידום מוסדות חינוך הללו".

בתהליך נטלו חלק חברי ועדת השיפוט, בראשותו של רמי בן גרא, יו"ר ועדת הפרס,  שבחרה את המצטיינים על פי תבחינים שהועמדו לרשותם בזיקה לחוזר מנכ"ל בנושא פרסי חינוך.

בעקבות ההמלצות שהתקבלו למחוז ביקרו חברי הועדה במוסדות החינוך, צפו וראיינו, ובתום התהליך התקבלו ההחלטות. מוסדות החינוך שנבחרו לקבל את פרס החינוך המחוזי הוכיחו בין היתר תהליך מתמיד של דבקות במטרה ואמונה בדרך החינוך ועל כן הם משמשים דוגמא ומופת במחוז.

במחוז חיפה מציינים מוסדות החינוך ויחידות הנוער בחינוך הבלתי פורמאלי בלטו השנה מעל כולם בעשייה חינוכית מצטיינת.

שלושת הראשונים ברשימה יתמודדו גם על פרס החינוך המוסדי הארצי .

בשנה"ל תשפ"א יתקיים טקס הענקת פרסי חינוך למוסדות הזוכים. 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך