יחצ"ן, כוכב, שחקן, מפיק, וחבר טוב! דני איי בישראל.

דני איי, היחצן הגדול ביותר בארה"ב הגיע לחגוג את הפרימיירה של סרטו "CLUB LIFE" המבוסס על סיפור חייו ולא שכח להזמין את החברים מהילדות שלו בבת גלים שייהנו איתו באירוע וגם במסיבה שנערכה לכבודו לאחר ההקרנה.
בפרימיירה של החבר מהילדות, דני איי. אלקיים, חסון ובן ארי. אלבום פרטי

בפרימיירה של החבר מהילדות, דני איי. אלקיים, חסון ובן ארי. אלבום פרטי

הזמין את החברים הטובים מישראל לפרימיירה. דני איי והכרזה של הסרט על חייו. אלבום פרטי

הזמין את החברים הטובים מישראל לפרימיירה. דני איי והכרזה של הסרט על חייו. אלבום פרטי

אבירם (חוליו) חסון, בעל חברה מצליחה לבניית אתרים באינטרנט, טל אלקיים, אחראי המחלקה הימית בשפיר הנדסה וגולש מהבכירים בארץ, ואלי בן ארי, בעל חברת השליחויות הגדולה בצפון, מהותיקים והידועים שבאנשי שכונת בת גלים, הגיעו בשני האחרון לסינמה סיטי בגלילות כמוזמנים לפרמיירה של הסרט " Club life" המבוסס על חייו של דני איי, היחצן הישראלי שכבש את ניו יורק לפני יותר מעשרים שנה וכיום מחזיק במועדונים ובמסעדות בתפוח הגדול. ואיך הכל מתחבר? דני איי (אביכזר) הוא בת גלימי לשעבר והחבר'ה הם חברי ילדות שלו ששומרים על קשר רציף עם דני, וכעת כשהסרט על חייו כבש את העולם והגיע לישראל יחד עם הכוכבים ועם דני איי עצמו, הזמין הכוכב יחד עם ידוענים כמו סנדי בר, יהודה לוי, שיר אלימלך ועוד , גם את החברים הטובים שלו מהעבר…

אבירם, אתם עדיין בקשר כל החבר'ה?

כן. כולנו גדלנו יחד בבת גלים כמו משפחה גדולה עד שהמשפחה של דני עברה לניו יורק ומאז היינו בקשר רציף, טל היה אצל דני בני יורק ואנחנו פגשנו אותו כשהוא הגיע לארץ. אנחנו בקשר גם בפייסבוק. זאת הפרמיירה השנייה של סרט שדני הזמין אותנו בישראל. לפני חמש או שש שנים הייתה הפרמיירה הראשונה בישראל וגם אז החבר'ה מבת גלים היו ובילו איתו. הוא דיבר איתנו בטלפון והתכתב בפייסבוק והזמין אותנו גם הפעם..

איך היה הערב?

אין דברים כאלה. היה אירוע מדהים לפני הסרט. דני היה איתנו גם לפני ההקרנה וגם במסיבה שהתקיימה במועדון בתל אביב לאחר ההקרנה של הסרט. ישבנו איתו בויאייפי. הסרט פשוט מצוין, התרגשנו ונהנינו מאוד ואני מתאר לעצמי שגם דני התרגש מהמעמד.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם