בנשר מעודדים את הגיוס לצה"ל

בבית הספר תיכון מקיף נשר נערך בשבוע שעבר יום חיילות בהשתתפות קצינים וחיילים בוגרי בית הספר

יחידת הנוער העירונית ותיכון מקיף נשר, קיימו בשבוע שעבר את "יום הבוגר" – יום חיילות מיוחד שנועד לחשוף את התלמידים לכלל יחידות צה"ל וזאת במטרה לעודד אותם להתגייס לצבא לשירות משמעותי וליחידות לוחמות.

במהלך היום תלמידי שכבת י"ב נחשפו לחיילות צה"ל השונים דרך סיפוריהם האישיים והסברים על המשמעות של להיות חייל וקצין מפי בוגרי התיכון המשרתים כיום כקצינים ובשירות סדיר בצה"ל.

צוות בית הספר התיכון, יחד עם יחידת הנוער העירונית יצרו תערוכת מידע והסבר על החיילות השונים.

קרדיט צילום: עיריית נשר

יום הבוגר הינו חלק ממערך הכנה דו שנתי ייחודי שפותח ביחידת הנוער בנשר. כחלק ממערך זה נפתחו השנה גם סדנאות הכשרה לבנות לקראת יום המא"ה, הכנה לתלמידי י"ב למילוי שאלון העדפות וכן הכשרות להורים לקראת תהליך הגיוס של ילדיהם.  בנוסף עיריית נשר מימנה אפליקציית הכנה מיוחדת לתלמידי י"א לקראת הצו הראשון. אפליקציה זו מכילה כ1,500 שאלות המדמות את המבחן הפסיכוטכני. פעולות אלה מתווספות להשקעת העירייה בעידוד התלמידים ליציאה לשנת שירות ומכינות קדם צבאיות.

יש לציין כי ע"פ נתוני הגיוס והשירות בצה"ל בחתך אזורי תיכון נשר מוביל באחוזי שיעור הגיוס לבנים עם 94.6% ועם 94.4% בגיוס הבנות.

ראש העיר, רועי לוי: "הגיוס לצה"ל והשירות המשמעותי הינו נדבך חשוב בחיי החברה הישראלית. המשימה העיקרית של הדור שלנו היא להמשיך ולבנות את הערכים של המדינה שלנו. לבני הנוער המתגייסים לצה"ל יש את ההזדמנות להביא עצמם ולבנות את המדינה. המוכנות לשירות צבאי, שירות לאומי והיציאה לשנת שירות ומכינות מחייבת תמיכה עירונית ותמיכה מההורים בבית לעידוד ילדיהם לתרומה למדינה".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש לאסור על קשישים לנהוג ברכב?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר