ד"ר אלמן מציגה: הפורמולה לעור מתוח!

ד"ר מוניקה אלמן, אייקון היופי וההשראה לנשות ישראל, בעלת רשת מרפאות האסתטיקה והעור המובילה בארץ, נבחרה להוביל קמפיין דיגיטל לסדרת תכשירים פורצי דרך של מותג הטיפוח היוקרתי קליניק, המציעים פתרון מקורי וייחודי להתבגרות העור.

 

ד"ר מוניקה אלמן, אייקון היופי וההשראה לנשות ישראל, בעלת רשת מרפאות האסתטיקה והעור המובילה בארץ, נבחרה להוביל קמפיין דיגיטל לסדרת תכשירים פורצי דרך של מותג הטיפוח היוקרתי קליניק, המציעים פתרון מקורי וייחודי להתבגרות העור.

ד"ר מוניקה אלמן. צילום יח"צ 

ככל שאנו מתבגרים, הקולגן הטבעי בעור פוחת ורשת הסיבים התומכת מתחת לפני העור מתחילה להיעלם. העור מאבד באופן טבעי את ההגדרה של קווי המיתאר, מאבד מנפחו, נוצרת "נפילה" של הפנים וקו הלסת, נוספים קמטים ושקעים.
בנוסף, עם ההאטה בחילוף החומרים, זוהר הנעורים מתעמעם והעור נראה עייף, עמום וחסר חיים.
לא עוד! 

מותג הטיפוח קליניק משיק בימים אלו את MD Clinique Smart ClinicalTM  החדש – 2 חידושים גאוניים שיטפלו בהצערת קווי המיתאר של הפנים:

1. קרם לפיסול מחדש שיטפל בצוואר, סנטר וקו לסת – למיצוק, הרמה וחידוד קווי המיתאר
2. קרם להשבת נפח, שיתפיח את העור באזורים שאיבדו נפח, באופן ניכר לעין וכך העצם סביב העין, הקפלים בצידי האף והמצח. קמטים וקמטוטים יקבלו מראה תפוח ומירקם צעיר גם באופן מיידי וגם לאורך זמן.

ייחודם של 2 הקרמים הוא היכולת שלהם לעבוד לחוד וגם ביחד על התחדשות התאים, המרצת והשבת הזוהר והטיפול במורפולוגיה של העור:

הקרם הראשון:

CLINIQUE SMART CLINICAL MD MULTI- DIMENSIONAL AGE TRANSFORMER RESCULPT
קרם אנטי-אייגי'נג במרקם ג'ל ממצק ומפסל המסייע בהגדרה מחדש של קווי מתאר הפנים. מיועד לטיפול ב"נפילת" הפנים והרמת קו הלסת והצוואר
הקרם מסייע בטשטוש קמטים וקמטוטים ומראה עור עמום וחסר זוהר. ממצק ומפסל את עור הפנים ומחדש את קווי המיתאר  הודות לפפטידים מתקדמים בפורמולה ולטכנולוגיית עיצוב תווי הפנים.
מכיל תערובת פולימרים ומרכיבים חיוניים המסייעים להתפתחות הקולגן הטבעי בעור ולצמצום תהליך פירוק הקולגן הקיים , וזאת כדי לשמור על שלמות מבנה העור:
*תמצית זרעי גליצין סויה (פולי סויה) עשירה בחומצה ליזופוספדיטית (LPA), המופקת באופן טבעי ומכילה ליפיד דומה במבנהו לליפידים הקיימים בגוף. LPA פועלת באמצעות שליחת אותות לעור לפעול כאילו הוא נמצא בתהליך תיקון טבעי ובדרך זו מגבירה את אפקט המתיחה. התהליך מתבצע באופן הדרגתי של בנייה והשהייה.
*תמצית שקדים מתוקים (פרונוס אמיגדלוס דולסיס): ביו-פולימר של חלבוני שקד מתוק, בעל משקל מולקולרי גבוה. מתפשט בשכבה העליונה של האפידרמיס ומספק תחושת הידוק מיידית המסייע לעצב מחדש את קווי המיתאר של הפנם לאורך זמן.
*תמצית הידרוקסיפרופיל מתילצלולוז / פולולן / פורפירידיום קרואנטום: רשת פולימרים מאוזנת העשויה מחומרי גלם בני קיימא וביו-פולימרים המספקים אפקט מתיחה והרמה מידי.

תוצאות נראות לעין:

כ-90% מהנשים שהתנסו במשך 4 שבועות ציינו כי העור נראה מוצק יותר, הפנים מורמות יותר וקו הלסת אף הוא מורם בצורה משמעותית.

הוראות שימוש: לשימוש פעמיים ביום. לכל הפנים, הצוואר והמחשוף.

תכולה: 50 מ"ל. מחיר לצרכן: 399 ש"ח
מחיר היכרות: 319 ש"ח

הקרם השני:

CLINIQUE SMART CLINICAL MD MULTI- DIMENSIONAL AGE TRANSFORMER REVOLUMIZE
קרם אנטי-אייג'ינג עשיר המסייע בהשבת הנפח לעור הפנים וטישטוש מראה קמטים וקמטוטים, ומראה עור עמום.

קרם לחות אנטי-אייג'ינג בעל מרקם עשיר מאד המשפר את מרקם העור, משיב את הנפח ותורם למראה עור זוהר.

הפורמולה מכילה חומצה היאלורונית ב- 3 משקלים מולקולריים שונים, להענקת לחות ולהשבת נפח מיידי ולאורך זמן. המשקלים המולקולריים השונים מאפשרים חדירה לעומקים שונים של העור ומסייעים בהשבת נפח בכל שכבה.

עוד מכילה הנוסחה :

*חלבון גליצין סויה (פולי סויה): מרכיב צמחי המסייע ביצירת מערכת תומכת המתפיחה את העור וממלאת את הקווים בעור.

*חלבון סויה שעבר הידרוליזה / חומצות אמינו מסויה / תמצית שמרים: מסייעים בהגברת יכולתו של העור לאצור לחות ומספקים אפקט החלקה המצמצם את החספוס של העור וממלא את הקמטים.

תוצאות נראות לעין:

כ-90% מהנשים שהתנסו במשך 4 שבועות דיווחו שהפנים מרגישים מלאים יותר והעור כאילו רופד מחדש, מראה הקמטים והקמטוטים השתפר והעור מרגיש רך וחלק יותר

מתאים לכל סוגי העור (1,2,3,4).
הוראות שימוש: לשימוש פעמיים ביום. לכל הפנים, הצוואר והמחשוף.

תכולה: 50 מ"ל. מחיר לצרכן: 399 ש"ח
מחיר היכרות: 319 ש"ח

החידוש הגאוני של קליניק לא מסתיים כאן. בנוסף לשני הקרמים משיקה החברה גם קרם שלישי, המורכב למעשה משני הקרמים האלו יחד בצנצנת אחת: קרם לחות למיצוק ופיסול לצד קרם לחות עשיר המשיב נפח. כך תוכל לקוחה המעוניינת גם בהשבת נפח וגם בפיסול הפנים ליהנות משני העולמות.
גם צנצנת הדואו, הכוללת את 2 הקרמים, מושקת במחיר היכרות של 319 ש"ח.

 

הקמפיין בהשתתפות ד"ר מוניקה אלמן, דרמטולוגית בכירה בעלת שם עולמי, יעלה בימים אלו לרשתות החברתיות.

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...