פותחים שנה בנמל חיפה

עובדי נמל חיפה פתחו את השנה האזרחית בחגיגת בשרים ארגנטינאית אצל השף מריאנו שיינקמן >>>
שלוש מחלקות בנמל חיפה בחרו לסיים את השנה ולפתוח את החדשה בחוויה דרום אמריקאית , בניצוחו של שף הארגנטינאי מריאנו שיינקמן.

העובדים נהנו מסדנת בשר מעשירה ומענגת, ששילבה נתחי בשר משובחים מכל הסוגים והרבה יין, שיצרו חוויה ארגנטינאית אותנטית, שהוביל השף מלא ההומור והתאווה לאוכל ולאנשים .

בתכנית האמנותית – השף שיינקמן 'מנגן' על גרילים ענקיים עם נתחים גדולים של אסאדו, אנטריקוט, סינטה, ריבסטייק, צ'וריסוס, מרגז וקבבים, כשהוא מדגים ומסביר על העובדים והנתחים העצומים, תוך כדי סיפורים ואגדות אורבניות מלאות הומור מארגנטינה, שם גדל.

תמונה: ענת פייסר

תמונה: ענת פייסר

 

מריאנו שיינקמן נולד וגדל בארגנטינה עם סכין ביד אחת ומלח ופלפל ביד השניה, ואהבה לבשר מבטן ולידה. עלה ארצה בגיל 27, אחרי תארים בפרסום ואסטרטגיה אך עם הבנה שהחלום שלו הוא להכיל ולהאכיל אנשים….

הוא עבד במסעדות הכי נחשבות בארץ במהלך עשור, למד והתקדם והפך למומחה לצלייה,  ואז יצא לדרך עצמאית והקים קייטרינג בשרי איכותי וכן סדנאות העשרה והנאה, בהן הוא מלמד על בשר משובח.

תמונה: ענת פייסר

תמונה: ענת פייסר

 

בימים אלו השף תכנן ובנה בעצמו מתקנים ראשונים מסוגם בארץ לצליית בשר ,בניהם 'קרוסלת בשר' ענקית שמטרתה לצלות את הבשר מכל הצדדים במשך זמן ארוך, ולבשל עליה גם מטעמים מגוונים נוספים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בהכי חם