מחשבה יוצרת מציאות

מעובדת ניקיון בסטארט-אפ – למנהלת…בואו להאזין לסיפור המופלא של שושי ג'מבר- סיפור סינדרלה בגירסת המציאות, במרכז פנורמה חיפה, יום רביעי הזה 15.1 בשעה 17:00!

 

היא היתה קופאית בסופר ועובדת ניקיון במשרדי חברת הייטק, שראתה כיצד אמה נכשלת שוב ושוב בניסיון לצאת ממעגל העוני, אבל שושי ג'מבר לא התכוונה להניח לנתוני הפתיחה האלה לעצור אותה.

המסע של שושי ג׳מבר למשרת ניהול בחברת היי-טק הינו סיפור המוכיח איך כל אחד יכול להשיג את הבלתי אפשרי.


 שושי ג'מברץ קרדיט תמונה: מאגר פרטי  

בשנת 2015 שושי התחילה לעבוד בחברת "ווקמי" כעובדת ניקיון והצליחה להיכנס לתפקיד פנימי בחברה בתור בודקת תוכנה. לאחר פחות משנה בתפקיד שושי קודמה להוביל את צוות הבדיקות ותוך שנתיים לאחר מכן היא קודמה לתפקיד בכיר אשר היא מכהנת בו עד היום כמנהלת התפעול של מחלקת המובייל בחרת "ווקמי".

הסיפור של שושי פורסם לראשונה על ידי רותי לוי במגזין TheMarker Women, בשנת 2017, שושי אף הרצתה באירוע -2018 Tedx jaffa women. ובעקבות כך גם בכתבתה של טליה פלד קיינן אשר שודרה בתוכנית ״שישי עם איילה חסון״ שבערוץ 10. מאז הפרסום הראשוני שושי מעבירה הרצאות לקבוצות וארגונים בהם היא משתפת וחושפת את הכלים אשר יישמה על מנת לפרוץ כל סטיגמה חברתית שהיא כביכול מייצגת. שושי נבחרה על ידי עיתון דה-מרקר לאחת מ-21 הנשים המשנות את פני ההיי-טק הישראלי וכתבות נוספות על פועלה קודמו בערוצים שונים.

בואו להצטייד בכלים לחיים ולספוג השראה-

15.1 יום רביעי שעה 17:00 במרכז פנורמה

הכניסה חופשית


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...