5,423,305 מיליון גולשים: צמיחה של עשרות אחוזים ומיליוני גולשים בשנת 2019

עלייה חדה של למעלה משני מיליון גולשים נוספים, בהשוואה לשנת 2018, על פי גוגל אנליטיקס. גם השנה בחרתם לאהוב ולהישאר נאמנים ל"ניוז חיפה קריות" ולהנות מאינספור חשיפות, ידיעות מיוחדות ודיווחים ועדכונים מסביב לשעון. מעריכים ומודים לכם על האהבה הגדולה! כל הפרטים והמספרים בכתבה שלפניכם

 

שנת 2019 הסתיימה ואנחנו כאן ב"ניוז חיפה קריות.נט" מסכמים שנה נפלאה עם 5,423,305 מיליון גולשים וזאת על פי "גוגל אנליטיקס".

מדובר בעלייה חדה של 40 אחוזים ולמעלה משני מיליון גולשים נוספים, בהשוואה לשנה הקודמת (2018), שהסתכמה ב-3,346,032 גולשים.

הנתונים הללו מעידים מעל לכל ספק ש"ניוז חיפה קריות. נט" מוסיף להיות כלי התקשורת החזק והמשפיע ביותר באזור.

 

ניוז חיפה קריות נט. דו"ח סיכום לשנת 2019. צילום מסך גוגל אנליטיקס

 

באמצעות המייל האדום ובאמצעות דף הפייסבוק של האתר, קיבלנו ואנו ממשיכים לקבל מכם גולשות וגולשים יקרים, עשרות הודעות, בקשות ומידע על בעיות, פגיעה בזכויות ועוולות רבות, בהן אנו מטפלים במקצועיות מול הגורמים הרלוונטיים ופועלים ללא לאות להעלאת תשומת הלב הציבורית, כאשר אנו משמשים לכם "אוזן קשבת וקול קורא".

 

גידול של למעלה משני מיליון גולשים בשנת 2019. בתמונה: דו"ח גוגל אנליטיקס לשנת 2018. צילום מסך

 

בזכותכם גולשים יקרים, "ניוז חיפה קריות.נט" נותר גם השנה כלי התקשורת החזק והמשפיע ביותר באזור, והוא מסכם כאמור את שנת 2019 עם 5,423,305 מיליון גולשים.

 

5,423,305 מיליוני גולשים. צילום מסך גוגל אנליטיקס

 

כמות הכתבות והצגות הדפים על פי גוגל אנליטיקס עמדה בשנה החולפת על 17,939,781 (!!!) דפים שנצפו, מה שהופך אותנו לכלי התקשורת החזק והמשפיע ביותר באזור כולו.

 

17,939,781 (!!!) דפים. צילום מסך גוגל אנליטקס

 

משך הביקור הממוצע באתר "ניוז חיפה קריות.נט", עומד על פי גוגל אנליטיקס על 03:53 (!!!), כמעט ארבע דקות בהן שהיתם באתרנו ברציפות ונהניתם לקרוא כתבות רבות, ידיעות בלעדיות, חשיפות ודיווחים חמים ועדכניים.

שיעור היציאה מהאתר, על פי גוגל אנליטיקס, עמד בממוצע על 0:19 אחוזים בלבד, מה שאומר שמרבית הגולשים, או ליתר דיוק נתון מרשים ביותר של 99.8 אחוזים, בחרו להישאר באתרנו ולהנות משפע עדכונים ודיווחים חדשותיים הישר מהשטח ומאינספור כתבות צבע וידיעות איכותיות בכל התחומים.

 

שיעור היציאה מהאתר – נמוך במיוחד. משך הביקור הממוצע 03:53 דקות ברציפות. צילום מסך גוגל אנליטיקס

 

 

גוגל אנליטיקס (Google Analytics) הינה מערכת סטטיסטיקה חינמית של גוגל לאתרי אינטרנט, והיא משמשת כיום כאחד הכלים השימושיים והנוחים ביותר לניתוח תנועת המבקרים באתר.

ואם גוגל אומרים, אז מי אנחנו שנתווכח איתם?

 

גוגל אנליטיקס אומרים. שאנחנו נתווכח?

 

 

לכם, גולשים יקרים, הבוחרים ב"ניוז חיפה קריות.נט" בכל פעם מחדש, נותר לנו רק לומר תודה מעומק הלב ולהבטיח לכם שנמשיך תמיד להיות כאן עבורכם ולהשמיע את קולכם, במאבקים מול הגופים והגורמים השונים, מול קיפוח זכויות ואטימות ממסדית, וכל זאת תמיד ברגישות ובמקצועיות.

 

 

אנו מודים למפרסמים הרבים ולכם הגולשים הנותנים בנו אמון.

נמשיך להביא עבורכם את כל מה שעל סדר היום, את הדיווחים החמים והמעודכנים ביותר, החשיפות והסיפורים הבלעדיים, הכתבות המעניינות בשלל נושאים ותחומים וכל זאת בכדי להשאיר אתכם, תושבי חיפה, הקריות והאיזור כולו, מעודכנים בכל ההתרחשויות בזמן אמת.

תודה לכולכם מעומק הלב!

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com



עוד בעסקים