קבוצת "אריות חיפה" בדרך לטרוף את אירופה

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, אירחה את שחקני קבוצת הפוטסל (כדורגל אולמות) של מועדון החרשים "אריות חיפה", יחד עם מאמנם, תומר דרזנר

 

ראש עריית חיפה, עינת קליש רותם, אירחה את שחקני קבוצת הפוטסל (כדורגל אולמות) של מועדון החרשים "אריות חיפה", יחד עם מאמנם, תומר דרזנר.

הקבוצה, אשר סיימה את העונה כסגנית אלופת הליגה, זכתה לאחרונה בכבוד ובזכות לייצג את מדינת ישראל ואת חיפה בפרט באליפות אירופה לחרשים, אשר תתקיים בחודש ינואר הקרוב במילאנו שבאיטליה.

במועדון, הפועל בחיפה משנת 2004, חברים כבדי שמיעה וחרשים מכל קשת המגזרים המתגוררים בעיר, ובכך מייצגים את פניה היפות של חיפה.

 

שחקני קבוצת "אריות חיפה" יחד עם רה"ע, עינת קליש רותם, מ"מ וסגן רה"ע, נחשון צוק, מנכ"ל העירייה, איתן שטיאסני ומנהל רשות הספורט בעירייה, ניר שאול, אומרים בשפת הסימנים: "בהצלחה, חיפה". צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

 

לקראת יציאת הקבוצה לטורניר, סייעה העירייה למועדון בגיוס הסכום הנדרש, לצורך מימון עלויות כרטיסי הטיסה והשהייה בחו"ל, בסך של עשרות אלפי שקלים ובכך אפשרה למעשה את השתתפותו בטורניר.

במפגש, שנערך היום, איחלה ראש העיר לחברי הקבוצה הצלחה רבה במשחקים וציינה, כי היא מקווה שכאריות, הם יצליחו לנצח בקלות את הקבוצות היריבות ושאלה יהוו עבורם "טרף קל".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה