הייד פארק בקמפוס אורנים

החוג לסוציולוגיה ואזרחות במכללה אקדמית לחינוך אורנים, בשיתוף אגודת הסטודנטים, קיים אירוע בסגנון 'הייד פארק' בהשתתפות דוברים מכל המפלגות.
 

כל באי המכללה, סטודנטים ומרצים הוזמנו להקשיב ולהשמיע לנציגי המפלגות, להעלות בפני הדוברים סוגיות, להתלבט ולקבל החלטות, הן כאזרחים של המדינה והן כאנשי החינוך וההוראה של העתיד.

ההקשבה לדוברים אפשרה הבנת הפתרונות המוצעים על ידי כל אחת מן המפלגות, בנושאים כגון חינוך, בריאות, תרבות, מגדר, איכות סביבה, רווחה ועוד.

רדיו אורנים שידר לאורך כל האירוע ראיונות עם הדוברים ועם הסטודנטים והמרצים.

משמאל אלון באום יור האגודה, מימין ליחאב וונסובר דובר האגודה.  תמונה באדיבות המכללה

ראשת החוג לאזרחות וסוציולוגיה ד"ר לודמילה קריבוש אמרה: "היה אירוע משמעותי מאוד, אשר אפשר לסטודנטים להעמיק בידע שלהם, להבין טוב יותר את המפה החברתית והפוליטית בישראל ואת הסוגיות עימן מתמודדת החברה הישראלית. במקום הסלוגנים והסיסמאות, התקיים שיח מעמיק, מכבד ומעשיר, אשר אפשר לשאול, להתלבט, להביע דעה ולהקשיב לאחר."

ליכוד. תמונה באדיבות המכללה

רקטור המכללה, ד"ר ניר מיכאלי אמר: "מכללת אורנים רואה חשיבות בעיסוק בחינוך פוליטי, כדי לחזק את תפישתם של מורי העתיד כמחנכים לאזרחות דמוקרטית."

כחול לבן. תמונה באדיבות המכללה

והוסיפה נשיאת המכללה, פרופ' יעל פויס: "לחיות דמוקרטיה, לשמוע ולחוות דמוקרטיה, מתוך כבוד, גם בתוך אי הסכמות ואי וודאות – זה מה שהדגים ההייד פארק של החוג לאזרחות."

הרשימה המאוחדת.  תמונה באדיבות המכללה

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הפוליטי - למי תצביעו בבחירות הקרובות לכנסת?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך