"אישתי האהובה, אמן אמנים ונישאר מאוהבים לנצח נצחים פור אבר, אוהב אותך מזה מלא!" רולי אייזן ועינב וייצמן חוגגים ט"ו באב וזכייה בתכנית טלוויזיה. וכמובן, אהבה.

רולי אייזן ועינב וייצמן הפיקו באולמי הקונגרסים את חתונת השנה שלהם מול אלף וארבע מאות מוזמנים שזכו לצפות בהופעות של סבלימינל, אינפקטד משרום ועוד ועוד. השבוע נודע לזוג המאושר כי החתונה שלהם זכתה במקום הראשון בתכנית הטלוויזיה 'ארבע חתונות'. מזל טוב כפול!
חתונה זוכה! וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

חתונה זוכה! וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

מצעד אומנים בחתונה. וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

מצעד אומנים בחתונה. וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

פוסט מלא באהבה! וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

פוסט מלא באהבה! וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

חתונה של פעם בחיים! וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

חתונה של פעם בחיים! וייצמן ואייזן. צילום: שחר גל

החתונה של רולי אייזן ועינב וייצמן הכניסה את הצפון לשיגעון עוד הרבה לפני שהיא נערכה, כאשר כל המי ומי הוזמנו לחתונה של היוצר המוזיקלי ובעלת חברת המיצגים הגדולה בצפון. לחתונה שנערכה באולמי הקונגרסים בחיפה הגיעו כאלף וארבע מאות אורחים שהתפרסו על כל האולמות וזכו לראות את ההופעות של האומנים: סבלימינל, 69, איזי, אלון דה לוקו, אינפקטד משרום וליאור נרקיס וכמובן להקתו של אייזן, KYD. השניים, חברים קרובים של משפחת עדי, בעלי המתחם, זכו לפינוקים רבים כולל אירוח מלכותי במלון הגארדן הצמוד לאולמות, ממשפחת עדי, וכן מאבי קוגן, מנכ"ל המלון… והחתונה? הסתיימה רק בארבע בבוקר…. גולת הכותרת הייתה השתתפותו של הזוג בתכנית טלוויזיה על חתונות והשבוע התבשרו כי אף זכו במקום הראשון ובפרס…. וכך כתב רולי לעינב עם היוודע על הזכייה לקראת חג האהבה… "אשתי היקרה, לאחר שכולם בירכו אני חיכיתי לסוף הדאווין(: מאחל לנו ט"ו באב שמח, ואמן אמנים ונישאר מאוהבים לנצח נצחים פור אבר עד הקבר ומעבר ובלאגן בחדר, נשיקות והכל שמכל הזמנים והירח עם הכוכבים וחזור בספירלות של אטרף ומלאן ת'אלפים כיף כיופק ועודדד ועודדד אוהב אותך מזה מלא!!! אלמוני רולי". מרגש.

רולי, מגיע מזל טוב כפול?

תודה. כן. זכינו בתחרות בתכנית 'ארבע חתונות', פנו אלינו מהתכנית והאמת היא שכבר השתתפנו בעבר בתכניות בטלוויזיה… סינגלס בערוץ ביפ ושעשועון מוזיקלי בערוץ 24. התקשרו היו אודישנים ואמרו שניכנס. שמחנו. בהתחלה אמרו לנו שלא בטוח שנהיה כי אנחנו כבר פליטי ריאליטי אבל בסוף קראו לנו, השתתפנו וזכינו!

במה זכיתם?

ירח דבש… לא ידוע עדיין איפה… הם צריכים להתקשר השבוע ולהגיד לנו איפה זה.

וזה בא בהפתעה?

ממש! בשבוע שעבר הצהירו על הזכייה ואני בכלל לא ידעתי שאנחנו הזוכים. אמרו לנו להיכנס לאוטו וכולן אמרו לי מזל טוב, מזל טוב,  ורק אחרי זה הבנתי שזכינו. מדליק.

עדיין נמצאים בהדי החתונה?

לגמרי. היה אירוע מדהים. אני חייב להודות לצוות של אולמי הקונגרסים שהיו עשר, טווינס דיג'יי והצלם שחר גל, צחי אשר DSLR. ולאבי קוגן על האירוח האדיר במלון 'גארדן'. השירות והאירוח ברמה הכי גבוהה, לא האמנתי שהם יכולים לעמוד בסטנדרטים עולמיים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד ברכילות