"רופאים על הבר" חוזר!

רופאים בכירים מהמרכז הרפואי בני ציון יקיימו הרצאות מרתקות בנושאים המעסיקים את כולנו בתחומי הבריאות השונים, בברים ברחבי העיר חיפה _____________________________________

 

רופאים על הבר 2#. לאור ההצלחה,  המרכז הרפואי בני ציון יקיים בפעם השנייה ביום שלישי ה-11 בפברואר החל מהשעה 20:00 את אירועי "רופאים על הבר" בברים ברחבי העיר. במסגרת הפרויקט, יגיעו רופאים מומחים מהמרכז הרפואי בני ציון לשיחות מרתקות עם תושבי העיר חיפה בנושאים רפואיים ומעשיים שונים

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, "בהשקפת עולמי, תפקיד בית החולים איננו מסתיים במתן טיפול איכותי ובטיחותי למטופלים, אלא גם צריך להיות מעורב בקהילה ובמערכת הבריאות בכללה ולכן, אני רואה חשיבות רבה בקידום הפרויקט – 'רופאים על הבר', שמטרתו לקדם את בריאותו של התושב, לחשוף אותו למידע העצום שיש בתחום הבריאות והחדשנות הרפואית ולשתף אותו בטיפולים ומחקרים פורצי דרך".

מנכל המרכז הרפואי בני ציון ד'ר אוהד הוכמן. צילום : מורן עתיר מח' השיווק במרכז הרפואי בני ציון

האירועים יתקיימו במבחר ברים ברחבי העיר – בעיר התחתית, נווה שאנן ומרכז הכרמל ויכללו הרצאות מרתקות של רופאות ורופאים בכירים בנושאים הנוגעים לבריאות של כולנו!

בני-ציון–פרופ-שראל-הלחמי. צילום עצמי

בערב זה, יפתחו הפאבים והברים בעיר את דלתותיהם ויזמינו את התושבים ליהנות מחברה טובה, מאווירה ייחודית וכמובן משיחה מרתקת בנושאים שנוגעים לחיים של כולנו: שמירה על אורך חיים בריא – כיצד לטפל בסוכרת, חדשנות בעולם הגנטיקה והרדיולוגיה, חידושים בעולם הגינקולוגיה, כירורגיה פלסטית, השפעות ההיפנוזה על הטיפול בחולה, טיפול בריטלין ועוד. זו הזדמנות לפגוש את האנשים מאחורי החלוק הלבן, שמגיעים במיוחד בשבילנו, אל הקהילה, כדי להשמיע, לשתף ולענות על שאלות.

דר שלומי שגיא. צילום: דוברות המרכז הרפואי בני ציון

ההשתתפות בהרצאות תהיה ללא תשלום אך מותנה בהרשמה מראש באתר ביה"ח : www.b-zion.org.il , מספר המקומות מוגבל! הברים יפתחו את הדלתות החל מהשעה 19:00 לטובת הזמנת מזון ושתיה לפני ההרצאה.

דר יעקב גניזי. צילום – עצמי

 

להלן פירוט ההרצאות:

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...