יו"ר החברה הכלכלית השתתף בכנס האיגוד להנדסה ביו-רפואית

"קיום הכנס בחיפה – עדות לכוחו של האקו-סיסטם העירוני", כך אמר דוד עציוני בכנס שנערך בהיכל הקןנגרסים בעיר
 

עו"ד דוד עציוני בכנס האיגוד להנדסה ביו-רפואית: "קיום הכנס בחיפה – עדות לכוחו של האקו-סיסטם העירוני"

כנס ISMBE השמיני התקיים במרכז הקונגרסים בחיפה ואירח בכירים מתחום ההנדסה הביו-רפואית

כנס ISMBE 2020, השמיני במספר, התקיים במרכז הקונגרסים בחיפה. הכנס עוסק בהנדסה ביו-רפואית כמנוע צמיחה לחיים טובים יותר ונערך בשיתוף עיריית חיפה, החברה הכלכלית לחיפה לצד הפקולטאות להנדסה ביו-רפואית במוסדות האקדמיים בישראל וביניהם הטכניון, אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בן-גוריון, אוניברסיטת בר-אילן, אוניברסיטת אריאל ומכללת אפקה.

דוד עציוני בכנס האיגוד לביו-רפואה בחיפה. תמונה באדיבות החברה הכלכלית לחיפה

עו״ד דוד עציוני, יו״ר החברה הכלכלית לחיפה וסגן ראש העיר חיפה: ״קיומו של כנס חשוב זה בחיפה היא בבחינת עדות לכוחו של האקו-סיסטם העירוני שקיים אצלנו בעיר. הנדסה ביו-רפואית הנו תחום משמעותי במיוחד עם עליית תוחלת החיים, כאשר יש לדאוג כעת גם לאיכותם בגיל מתקדם. באקו-סיסטם שלנו יש על כך דגש מיוחד עם שלושה מרכזים רפואיים, הטכניון וכמובן חברות בוגרות וצעירות היושבות בחיפה ופועלות בתחום – במיוחד בפארק מדעי החיים. אקו-סיסטם זה, שמורכב גם מחברות דוגמת GE Healthcare, לונזה השוויצרית, ביו-ראד ועוד הופך את העיר למרכז ידע בינלאומי בתחום. קיומם של כנסים מסוג זה בעיר מאפשרים החלפת ידע איכותית ופורה״.

בכנס השתתפו גם מנכ״ל החברה הכלכלית, אור שחף, מנהל הפיתוח העסקי בחברה, מוטי מאיר, מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי ומחקר בעיריית חיפה, ד״ר גלית רנד, דיקן הפקולטה להנדסה ביו-רפואית בטכניון, פרופ׳ שולמית לבנברג, הנשיאה הנכנסת של האיגוד להנדסה ביו-רפואית, פרופ׳ דפנה וייס, הנשיאה היוצאת, פרופ׳ מיטל זילברשטיין ועוד.

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הפוליטי - למי תצביעו בבחירות הקרובות לכנסת?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה