"אורחים ומארחים" בביה"ס ירושלים

בית הספר הציג מודל לימודי ייחודי : "אי- האפשר" לצוותים החינוכיים מבתי הספר במחוז חיפה

השבוע נערך בביה"ס ירושלים ביקור של נציגי משרד החינוך, צוותים חינוכיים ומנהלי בתי ספר מהמחוז במסגרת  "שבוע אורחים ומתארחים" של משרד החינוך.

פרויקט זה נועד לחשוף בפני הצוותים החינוכיים את בתי הספר המובילים במחוז המקדמים מודלים חינוכיים ייחודיים.

ביה"ס ירושלים בהנהלתה של הגב' ליזי יפרח, הציג מודל פדגוגי חדשני: "אי האפשר" , אשר פותח על ידי צוות בית הספר, ונותן מענה מדויק להטרוגניות המאפיינת את הכיתות, במטרה לספק לכל תלמיד תנאים בסיסיים להצלחתו ולקדמו בסולמו האישי לכדי מיצוי מקסימלי של יכולותיו.

 "אורחים ומארחים" בביה"ס ירושלים  צילום: עיריית קרית אתא

מהנהלת ביה"ס נמסר כי המודל מהווה נדבך נוסף בתפיסה של התרבות הבית ספרית, בה עוברים התלמידים, הצוות וההורים מסע מ"אי אפשר" ל"אי האפשר" במטרה ללמדם שהכל אפשרי…

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ:" אנו רואים בחינוך כגורם העיקרי המחולל שינוי באיכות החיים בעיר ולשם כך אנו משקיעים את מירב המשאבים בהטמעת תוכניות לימוד ייחודיות, לצד תוכניות העשרה ופיתוח פיזי של מוסדות החינוך. הישגי התלמידים הם העדות להצלחת מערכת החינוך העירונית בקרית אתא."

לדברי מנהל מחוז חיפה ד״ר סער הראל: " שבוע אורחים ומארחים מנגיש את הידע, שיטות העבודה, ההצלחות, הקשיים והאתגרים בפני צוותי החינוך במקום הכי אותנטי, זו הזדמנות נפלאה עבור אנשי החינוך לבחון מודלים חינוכיים אשר יתאימו לבית ספרם ולרוח הקהילה ביישובם וליישמם בבתי הספר שלהם."

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית אתא