>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » עדן פינס עולה על הבמה בשבוע האופנה

עדן פינס עולה על הבמה בשבוע האופנה

שבוע האופנה יוצא לדרך, והפרזנטורית של "רנואר" עדן פינס עולה לבמה ותבצע שיר בליווי המפיק המוזיקלי עופר ניסים >>>
שבוע האופנה, האירוע הכי נוצץ בשנה, ואליו נאספים כל מעצבי האופנה הישראלים להציג את הקולקציות שלהם. גם השנה מטרתו של שבוע האופנה היא לתת לגיטימציה לעולם שאופנה שייכת לכולם לכן ישנו דגש על אידיאל היופי, המשתנה עם השתתפותם של דוגמנים ודוגמניות בכל הגילאים, המידות, הגבהים, הצבעים והדתות.

בהמשך לכך, חברת האופנה רנואר תפרוש את חסותה על אירוע הפתיחה של שבוע האופנה במסיבה גדולה ונוצצת שאליה מוזמנים כל מעצבי האופנה שמשתתפים בשבוע האופנה, הדוגמנים והדוגמניות וכמובן הפרזנטורים של חברת רנואר. הקונספט של המסיבה הוא YOU-R-BEATY-FULL  שמתאחד עם המטרה המרכזית של שבוע האופנה.

פינס. תמונה: יחסי ציבור

פינס. תמונה: יחסי ציבור

 

במסגרת אירוע הפתיחה, עדן פינס השייכת לנבחרת הפרזנטורים של חברת רנואר תעלה לשיר בפעם הראשונה את השיר I LOVE TO LOVE וילווה אותה התקליטן והמפיק מוזיקלי המפורסם עופר ניסים במסגרת הופעתו במסיבה.

כחלק משיתוף הפעולה של חברת רנואר בשבוע האופנה כל הרווחים ייתרמו ל"עמותת רוח נשית". "עמותת רוח נשית" היא עמותה המסייעת לנשים שנפגעו מאלימות להגיע לעצמאות כלכלית, למציאת תעסוקה ולמיצוי זכויותיהן על מנת שיוכלו לצאת ממעגל האלימות לייצר שינוי בחייהן ולבנות אותם מחדש.

להעצמת המטרה הנעלה חברת רנואר מוציאה קולקציית חולצות בייסיק לבנות עם כיתוב שחור Y-R-BEAUTY-FULL במידות שונות וחולצות אלה יימכרו באתר רנואר בלבד במהדורה מוגבלת.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם