צעד משמעותי במתחם הפלמ"ח של נקסט אורבן

מתחם הפלמ"ח, אחד ממתחמי ההתחדשות העירונית אותם יוזמת חברת נקסט אורבן הגיע לשלב משמעותי של חתימת 80%  מבעלי הדירות על הסכם פינוי בינוי סופי במתחם.

בעלי הדירות וחברת נקסט אורבן מתקדמים עוד צעד לעבר היעד. מתחם הפלמ"ח המחודש שעל תכנונו אמון משרד האדריכלים הידוע גיורא גור, יכלול מגורי יוקרה בבניינים חדשים הכוללים בנייה מרקמית ועירוב שימושים לצד ריאות ירוקות ומבני ציבור.

נקסט אורבן, חברי הנציגות ועורכי הדין. צילום: מתן אבני

כידוע, בחודש שעבר החליטה  עיריית חיפה על מדיניות חדשה בתחום ההחדשות העירונית בה התמורות לבעלי דירות במתחמי פינוי בינוי לא יעלו על תוספת של 12.5 מ"ר וקבעה תקופת מעבר של 45 יום לכניסת המדיניות לתוקף, מתחמים אשר יציגו חתימות על הסכם סופי של לפחות 40% מבעלי הדירות על לסיום תקופת המעבר, יזכו לקבל את התוספת של ה –  25 מ"ר.

80% מבעלי הדירות חותמים על ההסכם סופי לפרוייקט. צילום: מתן אבני

מנכ"ל נקסט אורבן, יוסי כהן, מסר למערכת: "מתחם הפלמ"ח לא רק שעמד ביעד של 40% חתימות על ההסכם הסופי אלא אף עבר בפרק זמן קצר ביותר את ה80%, התהליך התאפשר בזכות נציגות חזקה ומעורבת של בעלי הדירות המאמינים בתהליך ומנצלים את ההזדמנות להפוך את החלום למציאות. בהזדמנות זו אני רוצה להגיד שאפו ענק לחברי הנציגות, לעורכי הדין של הצדדים שמוליק כהן ממשרד טיקוצקי ושות, חגי אגוזי ויאיר רוזנר המייצגים את בעלי הדירות ורון ברנט ושות' המייצגים את חברת נקסט אורבן."


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...