יום האשה 2020 ביוזמת משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה

חברות ההסתדרות במרחב חיפה חגגו בשבוע שעבר במרכז הקונגרסים את יום האשה, ביוזמתו של משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה.
ערב שכולו עוצמה נשית במרחב חיפה הנחתה זהבה פרץ יו"ר ועד ההנדסאים והטכנאים במחוז הצפון ויו"ר הועדה להעצמה נשית בהסתדרות במרחב חיפה, בארוע השתתפו משה מזרחי יו"ר המרחב, יעקב גבאי יו"ר האגף למנהל וכוח אדם, תמי ברק יו"ר נעמת במרחב חיפה, הילה קניסטר בר-דוד מנכ"לית עמותת 'שחר-און' בערב נכחו גם יושבות ראש וחברות ועדים ואלפי חברות הסתדרות במרחב חיפה. בחלק האומנותי הופעה של הסטנד-אפיסטית עדי אשכנזי והזמר משה פרץ שהרים את הקהל על הרגליים. את הארוע הפיקו יוסי ג'מאל ושרי כץ.

משה מזרחי והילה קניסטר בר דוד. קרדיט צילום: הסתדרות מרחב חיפה.

תוך יומיים מרגע פתיחת הקופות אזלו כל אלפיים הכרטיסים לערב יום האשה 2020 שאירגנה ההסתדרות במרחב חיפה. בהסתדרות החליטו להפיק יום נוסף במתכונת זהה בהמשך החודש.

הערב נפתח בברכתו של משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, שהתרגש עד מאוד מההיענות הגדולה של נשים, עובדות וחברות הסתדרות במרחב חיפה, להשתתף ביום האשה 2020 במרחב חיפה. משה מזרחי: "יש כ- 20 אלף נשים במקומות עבודה במרחב חיפה, יש נשים שהן מנהיגות עובדים, יושבות ראש ועדי עובדים, חברות ועדים, זו עוצמה נשית ואני החלטתי לתת לה ביטוי ולגיטימציה במסגרת ההסתדרות במרחב חיפה". מזרחי בירך את עובדות ההסתדרות במרחב והדגיש את העוצמה והכח הרב שיש להן. בסיום דבריו הבטיח מזרחי להמשיך ולחזק את פעילות הנשים העובדות במקומות העבודה במרחב חיפה.

הזמר משה פרץ. קרדיט צילום: הסתדרות מרחב חיפה.

זהבה פרץ יו"ר ועד ההנדסאים והטכנאים במחוז הצפון ויו"ר הועדה להעצמה נשית בהסתדרות במרחב חיפה הנחתה את האירוע ובירכה בשם יושבות ראש וחברות הועדים והנשים העובדות במרחב חיפה. בברכתה ביקשה זהבה פרץ להודות ליו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד שהכניס רוח חדשה ורעננה לעשייה לרווחת הציבור והעובדים, לאבי יחזקאל יו"ר אגף מרחבים בהסתדרות שתומך ועוזר, ליעקב גבאי על ההקשבה והעזרה, למפיקים יוסי ג'מאל ושרי כץ על עבודה מקצועית ואמפטית, לדנה ווייס מור  על העזרה בהכנות, לכל עובדי ועובדות בית ההסתדרות שעזרו להצלחת האירוע, למאות ואלפי הנשים שהגיעו עם אנרגיות מטורפות ונהנו מכל רגע, תודה ענקית מכל הלב לאחד היחיד – משה מזרחי יו"ר המרחב, שעושה ימים כלילות למען ציבור העובדים והעובדות במרחב, שזו ממש זכות לעבוד במחיצתו.

הסטדאפיסטית עדי אשכנזי. קרדיט צילום: הסתדרות מרחב חיפה.

תמי ברק יו"ר נעמ"ת במרחב חיפה בירכה את אלפי הנשים שהגיעו לארוע וכן את כל הנשים במרחב חיפה ואיחלה להן יום אישה שמח. "כאשה עובדת וכנציגת נשים אני מברכת על היוזמה הברוכה בפיתוח מנהיגות נשית במרחב".

תמי ברק יו"ר נעמ"ת מרחב חיפה. צילום מתוך פייסבוק תמי ברק

את חלק הברכות חתמה הילה קניסטר בר-דוד מנכ"לית עמותת 'שחר-און', שסיפרה לכל הנשים שהגיעו לאירוע יום האשה 2020, כי יום האישה נחגג בסמיכות לחג הפורים. "פורים זו הזדמנות נהדרת לספר את סיפורן של הנשים במגילה, סיפור של שתי מנהיגות שעמדו אל מול המלך, ושתי ואסתר. האחת באמירת "לא" סמכותית ומופגנת והשניה בהסכמה וחוכמה רבה הובילה את המלך לעשות כרצונה והצילה את חייו של עם שלם".

קרדיט צילום: הסתדרות מרחב חיפה

"הסיפור הזה מביא לידי ביטוי מנהיגות נשית ומציג מציאות בה נשים הן שחקניות מרכזיות בהיסטוריה של העם היהודי. שנית, מדובר על שתי קולות שונים המראים שאין דרך אחת ונכונה, אלא עצם הבחירה העצמאית של כל אישה את דרכה – היא הנכונה".

את המופע האומנותי פתחה הסטדאפיסטית עדי אשכנזי במופע מהנה ומצחיק. בסוף חלקה במופע היא פנתה לקהל העובדות ואמרה כי היא גאה שהיא זכתה להופיע בפני עוצמת נשים שכזאת ואף עודדה את הנשים לפרוץ את תקרת הזכוכית.

קרדיט צילום: הסתדרות מרחב חיפה

הזמר משה פרץ ולהקתו הרימו על הרגליים את האולם ואת כל אלפיים הנשים שהיו בו במופע מרגש ומלא אנרגיה ועוצמה. גם משה פרץ לא יכול היה לעמוד מול פרץ האנרגיה והעוצמה הנשית ואמר בסוף המופע כי הוא מתרגש ומרגיש בר מזל לקחת חלק במופע שכזה.

משה מזרחי הביעה את תודתו לצוות המרחב בהובלתו של יעקב גבאי בליווי וניהול הפרויקט ולחברת ההפקה בראשותו של יוסי ג'מאל ושרי כץ שהפיקו ערב מרגש ומלהיב שייזכר לעוד שנים רבות.

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הפוליטי - למי תצביעו בבחירות הקרובות לכנסת?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה