דוקורסקי ותוכניות הילדים

ראש העירייה נבחר כחבר בוועדה שתבחן את הרגולציה על תוכניות הילדים בטלוויזיה * דוקורסקי: "הילדים תופסים את המסרים טלוויזיה כמציאות ולא כדימיון, ולכן יש לדאוג שהמסרים יהיו בעלי ערך ומוסר"

דוקורסקי. בחינה טלוויזיונית. צילום:  עיריית קרית ביאליק

דוקורסקי. בחינה טלוויזיונית. צילום: עיריית קרית ביאליק

ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי נבחר לשמש כחבר בוועדת משנה לשם בחינת מיקוד רגולציה בנושא שידורי תוכניות הילדים במועצה לשידורי כבלים ולווין.
לאור ריבוי תלונות בנושא התכנים המועברים בתוכניות ילדים אשר מדגישים אלימות, סקסיזם או תכנים פגניים, החליטה המועצה לשידורי כבלים ולווין להקים ועדת משנה אשר תבחן את טיבם ואיכותם של שידורי הילדים.
לתפקיד יו"ר הוועדה נבחר השחקן והבמאי רועי הורוביץ וחברים בה, בנוסף לדוקורסקי, המשנה למנכ"לית משרד החינוך גילה נגר ועו"ד אסי קליין ממשרד האוצר.
המועצה לכבלים ולווין האצילה על ועדת המשנה את הסמכות לבחון באופן ממוקד את הרגולציה על שידורי הילדים, לרבות הגיל הרך ולגבש המלצות בנושא זה אשר יוגשו למועצה.
דוקורסקי: "אני רואה חשיבות רבה במסרים המועברים דרך תוכניות ילדים, תכנם ורמתם. במקרים רבים הילדים תופסים את המסרים בעקבות הצפייה בטלוויזיה כמציאות ולא כדמיון, לכן יש לדאוג שהמסרים יהיו בעלי ערך ומוסר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק