"לפעמים אני מרגיש כאילו כולנו כאן רוקדים ריקוד מוזר סביב אש דמיונית שנקראת החיים שלנו, מתאמצים להרשים ורצים כל הזמן, בשביל מה? אולי תתני לי את תשובה, אימא?"

אסי אברהמי חגג 32 השבוע וכשסיים לרקוד עם החברים, ליהנות מהיום שלו ולחבק את הילדים שלו, הוא התפנה לכתוב מכתב מרגש לאימא שלו, סילבי, שגרם לכל מי שמכיר אותו לרוץ לאמא האישית שלו ולתת לה חיבוק. הרבה יותר ממרגש. הרבה יותר…
מודה לאימא על הכל. אסי וסילבי אברהמי. אלבום פרטי

מודה לאימא על הכל. אסי וסילבי אברהמי. אלבום פרטי

כל מי שמכיר את אסי אברהמי יודע שחוץ מהמראה המצודד, הלבוש הקלאסי והחיוך הגדול, לבחור יש גם נפש עדינה של משורר. בתקופה האחרונה אסי מעלה פוסטים מרגשים וזוכה לתגובות אוהדות מקיר לקיר. השבוע חגג אסי יומולדת 32 ובין התודות לחברים הטובים, לחברת הילדות ולמשפחה בכלל, הודה אסי בנאום מרגש ופיוטי לאישה האהובה בחייו. אימא סילבי. מיותר לציין שלא נשארה עין יבשה בין הקוראים ויותר בין הקוראות…  "אימא ,כבר עבר די זמן מאז עזבתי את הבית שלך ועוד יותר מהיום שישנו יחד תחת אותה קורת גג . מחלון חדרי ודרך משקפי הזמן אני רואה את הדברים אחרת. מסתבר, אימא, שצריך להתרחק בשביל להתקרב, בטח שלעצמך.. גדלתי בעוד שנה ועוד שנה היום. עכשיו אני גדול מישו הצלוב רק בשנה אחת ואפילו חלפתי בשלום על פני הגיל הקשה ביותר כך אומרים, 31… האגו עדיין עושה בי שמות אבל הטלפון שלי כבר פחות נשכח בחדרי שינה זרים, אולי למדתי משהו אימא, אולי הלב שלי שקט יותר עכשיו ואולי זהו שובע מדומה. החיים לא קלים בחוץ, העולם הזה הפוך לפעמים אבל את יודעת, אימא, למדתי שמי שבורך במשפחה כמו שלנו יכול להרגיש כמו מלך העולם… לפעמים אני מרגיש כאילו כולנו כאן רוקדים ריקוד מוזר סביב אש דמיונית שנקראת החיים שלנו, מתאמצים להרשים ורצים כל הזמן, בשביל מה? אולי תתני לי את תשובה, אימא? היה לי הכי כיף בעולם ביומולדת שלי בדיוק כמו שדמיינתי אימא, כל החברים רוקדים, מאושרים, אבא יושב על הבר ומזמין את כולם לשתות על חשבוני, אבא מתגאה בי, שוב,המשפחה שהתגבשה ונראית מאוחדת מתמיד, דואגים אחד לשני, הילדים שלי, המלאכים, מתמנגלים עם כולם על חוף הים בלי שיעירו להם על כל דבר.. בדיוק כמו שחלמתי, פשוט שמחים, אימא, ממש כמו שאני הייתי, זוכרת? לא ידעתי שהחיים שלי ייקחו אותי לאן שלקחו, לא ידעתי למה לצפות, אבל האושר שמציף אותי בתקופה האחרונה הוא הרבה בזכותך, אימא, אני מנסה כל הזמן למצוץ ממך ומהחיים עוד שמץ של ודאות לגבייך, לגבינו. אל תבכי לי, אימא.. אני כבר לא כותב רק לך ואפילו בקרוב חוזר לכתוב בעיתון, כמו שרצית. אני מחבק אותך ואת אבא, אני שולח נשיקות וחיבוקים לכל מי שבירך אותי היום, יש לי כבר 2 מעריצות בערך ויש לי להקה של חברים. ויהיה לי בקרוב גם ספר. הילד שלך אימא, לא מוותר, בחיים… אפילו שהוא כבר בן 32. נשקו את אימא שלכם לכבוד היומולדת שלי, היא תעשה הכל בשבילכם …"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם