ממונה המחוז אישר את התקציב. התקציב יהיה גבוה יותר בשל השקעה בתחומי חינוך ורווחה

ממונה מחוז חיפה, אישר את תקציב 2015 שיעמוד על סך 212 מיליון שקל, המהווה תוספת של 7.5 אחוז מהתקציב בשנה שעברה

הממונה על המחוז שיבח את התקציב המאוזן. צילום: דוברות חוף כרמל

הממונה על המחוז שיבח את התקציב המאוזן. צילום: דוברות חוף כרמל

ממונה המחוז חיפה, במשרד הפנים, יוסף משלב, אישר את תקציב המועצה האזורית חוף הכרמל, זאת לאחר שמליאת חוף הכרמל אישרה ברוב קולות את התקציב (בישיבת המליאה שהתקיימה ביום 15.12.14). תקציב 2015 יעמוד על 212.352 מיליון שקל ומהווה גידול של כ- 7.5 אחוז מאשתקד.
ממונה המחוז, יוסף משלב שיבח את ראש המועצה, כרמל סלע, גזבר המועצה חגי עטיה וצוותם על פועלם למען תושבי המועצה תוך הקפדה על תקציב מאוזן ואחראי.
לדברי כרמל סלע, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל: "תקציב 2015 מאופיין בקו מדיניות ברור לשמירת איכות רמת החיים במועצה. גם השנה נמשיך בפיתוח מערכת החינוך ובתוכניות פדגוגיות חדשות, במגמת הפיתוח, ההשקעה בשדרוג תשתיות, הקמת עוגנים כלכליים, פעילויות תרבות וספורט, איכות סביבה ובהעלאת רמת איכות החיים הכוללת. זאת, תוך שמירה על מעמדנו כאחת מהמועצות האזוריות הטובות והיציבות בישראל".
חגי עטיה, גזבר המועצה האזורית חוף הכרמל: "תקציב המועצה עלה ב-14.90 מיליון שקל מתקציב שנת 2014, ומהווה גידול כ-7.5 אחוז. תקציב זה מבטא במידה רבה את התהליכים אותם עוברת המועצה ועיקרם: גידול של 386 תלמידים במערך החינוך שיכלול תוספת של שלושה גני ילדים וקבלת בית ספר חב"ד, ביצוע קייטנות קיץ והקמת בית ספר ייחודי על אזורי, הגברת הטיפול בבני נוער קצה בסיכון גבוה על פי מודל הבית החם לבני נוער ומתן בטחון תזונתי לקשישים. כמו גם: המשך תכנית אב למחזור פסולת ביתית והחלת חוק האריזות בהפרדה לזרמים, קבלה ותפעול בית נוער החדש ואולם הספורט בקיסריה ,שילוב תנועת הנוער בני המושבים במסגרת מיר"ב".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים