עיכובים בדואר, דוקורסקי מתערב

בעקבות תלונות רבות מצד תושבי העיר, שיגר ראש העירייה מכתב למנכ"ל משרד התקשורת על עיכובים בשליחת הדואר, אי חלוקת דואר רשום ותורים ארוכים בסניפי הדואר בעיר

במכתב ציין דוקורסקי כי בלשכתו התקבלו עשרות תלונות של תושבי העיר, המלינים על שירותי הדואר

במכתב ציין דוקורסקי כי בלשכתו התקבלו עשרות תלונות של תושבי העיר, המלינים על שירותי הדואר

ראש העירייה אלי דוקורסקי קיים פגישת עבודה עם מנהל מרחב חיפה והצפון בחברת דואר ישראל בעקבות ריבוי תלונות התושבים על שירותי הדואר. בעקבות התלונות שהתקבלו בלשכת ראש העירייה מתושבים רבים בנוגע לשירות חברת דואר ישראל, פנה דוקורסקי במכתב נוקב למנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר וביקש התערבות משרדו בנושא.
במכתב ציין דוקורסקי כי בלשכתו התקבלו עשרות תלונות של תושבי העיר, המלינים על שירותי הדואר הקורסים, עיכובים ממושכים בחלוקת מכתבים לבתים, אי חלוקת דואר רשום, צמצום ימי החלוקה ותורים בלתי נסבלים בסניפי הדואר השונים בעיר.
בעקבות המכתב התקיימה פגישת עבודה עם מנהל מרחב חיפה והצפון בחברת דואר ישראל עופר מרום, בה העלה דוקורסקי את תלונותיהם של התושבים. מרום ציין כי בחודשים האחרונים החלה חברת דואר ישראל ביישום תכנית הבראה שתכליתה שיפור השירות. בפגישה הציג עופר מרום את השינויים הנעשים בשירותי הדואר בעיר, ביניהם הארכת שעות הפעילות של סניף הדואר בשדרות ירושלים עד השעה 20:00 בימים ראשון, שלישי וחמישי, והזמנת תור באמצעות אפליקציית "דואר ישראל" מראש. התושבים יוכלו להשתמש באפליקציה המאפשרת הזמנת תור לשעה נקובה, ובהגעתם לסניף הדואר לא יתבקשו להמתין זמן נוסף לביצוע הפעולה המבוקשת. מנהל המחוז הבטיח שמרגע הגעת דברי הדואר לסניף, הם יחולקו תוך יומיים לבתי התושבים. חלוקת הדואר תתבצע לסירוגין אחת ליומיים.
בעקבות העומס שנוצר בסניף צבר, הוחלט על העברה של כ-300 בתי אב לסניף בשדרות ירושלים על מנת לווסת את העומסים. כמו כן, הסניף בצבר עתיד להפוך לסוכנות דואר המופעלת על ידי זכיין והמעבר לידיים פרטיות עשוי לייעל את התהליכים.
דוקורסקי סיכם עם מנהל המחוז על פתיחת מרכז מסירה בגבעת הרקפות כחלק משיפור השירות בקבלת דברי דואר. כמו כן, לבקשת ראש העירייה, חברת דואר ישראל תאתר מקום נוסף במרכז סביניה שיטפל בדברי דואר כאשר הסניף בצבר יעסוק בביצוע תשלומים. בפגישה סוכם כי בתקופה הקרובה יוכלו הלקוחות לקבל הודעת סמס לטלפון הנייד שלהם על הגעת החבילה לסניף, במקום ההודעה שנשלחת אליהם הביתה באמצעות הדואר.
ראש העירייה אלי דוקורסקי: "למרות ששירות הדואר לא נכלל בטיפולה של הרשות המקומית, לא יכולתי לעמוד מנגד ולראות את סבלם של תושבי העיר מאיכות השירות. מצאתי לנכון לפעול באופן אקטיבי מול חברת דואר ישראל כדי לייעל את השירות. אני מודה למנהל המרחב וחברת הדואר על היענותם המהירה".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק