נעים לראות גן עם סככה

הושלם פרויקט ההצללה בגן יד לבנים * מחלקות ההנדסה והתחזוקה של עיריית נשר השלימו פרויקט של התקנת סככות צל דקורטיביות בגן יד לבנים, שבשכונת גבעת נשר * בימי הקיץ החמים יכולים הילדים לשחק בגן ללא חשש לפגיעה מקרני השמש הקופחת

הצללה בגן יד לבנים. "צעד נוס, במסגרת פיתוח המרחב הציבורי ושיפור חזות העיר". צילום: עיריית נשר

הצללה בגן יד לבנים. "צעד נוס, במסגרת פיתוח המרחב הציבורי ושיפור חזות העיר". צילום: עיריית נשר

גן משחקים נוסף בעיר נשר מוצל כעת, הודות לפרויקט מיוחד שביצעה עיריית נשר במהלך החודש האחרון. מחלקות ההנדסה והתחזוקה של העירייה, השלימו פרויקט של התקנת סככות צל דקורטיביות בגן "יד לבנים", שברחוב החלוצים, בשכונת גבעת נשר.
סככות צל ויריעות הצללה להגנה מרבית על ראשיהם של הילדים המשחקים בגני המשחקים הפכו בשנים האחרונות למצרך מבוקש. מדובר בסככות חסינות-אש, העמידות גם בפני גשמים. עד לפני כשנה וחצי לא היו פתרונות כאלה בגני המשחקים בעיר, מה שהביא לכך שבימים גשומים ובימי הקיץ החמים נאלצו הילדים לוותר על הביקור בגן המשחקים השכונתי.
עיריית נשר, בהתאם למדיניות שהוביל ראש העירייה, החליטה לעשות מעשה ולהצטרף לשורה של ערים אחרות שבהן כבר נהנים הילדים מפתרונות הצללה מתקדמים. התקנת סככות צל דקורטיביות בגן "הכוכב", שבצומת הרחובות מרגנית-השיטה-הנוריות, היה המהלך הראשון במסגרת הצללת גני המשחקים ברחבי העיר. הצללות דומות הותקנו זה מכבר גם בגן "רוסלן", בגן התשבי, בגן שבצומת הרחובות הלוטם והזית, בגן המשחקים שברחוב בר-מוחא, בגן "נאות דבורה", ובגן המשחקים שבצומת הרחובות עמוס וצה"ל. את פרויקט ההצללות בגני המשחקים הובילו מהנדס העירייה אינג' ליאון גורודצקי, סגן מהנדס העירייה יורי פבלובסקי, ומנהל מחלקת התחזוקה בעירייה אלי מור.
מהנדס העירייה אינג' ליאון גורודצקי: "קיבלנו פניות רבות בנושא מהורים לילדים, אנו קשובים לבקשות התושבים, ולכן יצאנו בתחילת שנת 2014 לביצוע פרויקט ראשון ב'גן הכוכב'. התוצאה היתה מדהימה: התגובות להן זכינו עם השלמת הפרויקט מתושבי הרחובות הסמוכים היו אוהדות במיוחד. בהתאם לתכנית עבודה מסודרת, הותקנו במהלך 2014 ו-2015 הצללות בגני משחקים נוספים ונמשיך בפרויקט חשוב זה גם במהלך החודשים הקרובים והשנים הבאות".
סגן מהנדס העירייה יורי פבלובסקי: "גן יד לבנים בשכונת גבעת נשר משרת הורים וילדים רבים. מדובר בצעד נוסף במסגרת מהלך כולל של פיתוח המרחב הציבורי ושיפור חזות העיר".
פבלובסקי הדגיש כי העירייה, באמצעות משרד מהנדס העירייה, עמדה על כך שאמצעי ההצללה יעמדו בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים כמקובל בעולם המערבי.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בנשר