100 סיבות לחגיגה

משה שורץ מקרית טבעון חוגג יום הולדת 100. הרופא שלו רצה לברך אותו, אבל שוורץ מסרב להגיע למרפאה, אז הרופא הגיע אליו. שוורץ: "שימשיכו לרדוף אחריי הרופאים ולא אני אחריהם". וגם מה הסוד שלו לאריכות הימים
שוורץ ורופא המרפאה. הסוד טמון בעבודה ועוד עבודה. צילום: כללית

שוורץ ורופא המרפאה. הסוד טמון בעבודה ועוד עבודה. צילום: כללית

ד"ר איאד מבאריכי, רופאו של משה שוורץ מקרית טבעון וסיגלית פרנק – המנהלת האדמינסטרטיבית במרפאת שירותי בריאות כללית בקרית טבעון, רצו לברך אותו ליום הולדתו ה-100. אלא ששוורץ הוא מאלו שלא אוהבים להגיע למרפאות ולבדיקות תכופות אצל הרופא. אז מבאריכי ופרנק יצאו אל ביתו של משה שוורץ כדי לאחל לו מזל טוב ביום הולדתו.
כבר בעת רכישת זר הפרחים, שמחו לשמוע שמספר משלוחים נמצאים בדרכם לביתו, עם ברכות של אחרים, ששמחו לגלות כי אפשר להגיע בשלום לגיל 100.
משה הופתע ושמח לביקור של צוות כללית, הפעם בענייני ברכות וחגיגות ולא לשם בדיקות וטיפולים רפואיים – אותם הוא לא מחבב כלל. לשאלת הצוות מה לדעתו המתכון לאריכות חיים, השיב: "עבודה, עבודה ועבודה. לעבוד מביא בריאות", כך לדבריו. אבל הוסיף ואמר לרופאו ד"ר מבאריכי: "תמשיכו לרדוף אחריי ולא אני אחריכם!". שוורץ סיפר שצוות המרפאה יוצר קשר עמו כל העת, דואג לבריאותו גם כשהוא אינו יוזם קשר. הוא הודה לצוות המרפאה שדואג לערוך מעקבם רפואיים, לקחת בדיקות דם ולהתאים לו טיפול תרופתי מתאים.
ולמרות זאת הוא לא מתחייב להגיע מיוזמתו למרפאה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות