חלוקת ארוחות צהריים חמות לקשישים

למרות צמצום של כ-70% בכח האדם על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד הפנים עקב משבר הקורונה, עיריית קריית ביאליק ערוכה ופועלת בכדי להמשיך את הרצף התפקודי.

למרות צמצום של כ-70% בכח האדם על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד הפנים עקב משבר הקורונה, עיריית קריית ביאליק ערוכה ופועלת בכדי להמשיך את הרצף התפקודי. שירותי ניקיון, פינוי אשפה, פיקוח ושיטור עירוני פועלים כסדרם. רק העובדים שהוכרזו כעובדים חיוניים מתייצבים מדי יום לעבודתם.

האגף לשירותים חברתיים בעירייה נערך לחלוקת ארוחות צהריים חמות, מזינות ובריאות לקשישים בודדים, ניצולי שואה, משתתפי מרכזי היום לקשיש ומועדוני מופת שנסגרו .

 עובדי עירייה מחלקים מזון צילום עיריית קריית ביאליק 

עובדי הרשות התגייסו למשימת חלוקת המזון לתקופת ימי המשבר. שלוש פעמים בשבוע בימי ראשון, שלישי וחמישי מחולקות כ – 500 מנות מזון על פי הקריטריונים שקבע משרד העבודה הרווחה והשירותים החברתיים.

בנוסף לכך, מערך השירות הפסיכולוגי החינוכי פתח קו חם לתושבים למתן סיוע, יעוץ והפגת מתחים.

ראש העיר אלי דוקורסקי מפרסם מידי יום בדף הפייסבוק שלו סרטונים ובהם עדכונים שוטפים והנחיות לציבור ברוח ימים אלו.

עובדי עירייה מחלקים מזון עיריית קריית ביאליק 

בדף הפייסבוק ואתר העירייה מתפרסם מידע חיוני אודות מחלקות העירייה המטפלות בתחומים הרלוונטיים, אמצעי פניה דיגיטאליים לבעלי תפקידים עקב אי קבלת קהל במשרדי הרשות.

מטה חירום של עיריית קריית ביאליק תרגל העברת מידע בין המכלולים השונים כולל הפעלת מספרי שתים של ראשי המכלולים. הישיבה התקיימה בחדרים נפרדים לראשי המכלולים ומחליפיהם ושודרה בווידאו צ'ט.

העירייה קוראת לתושבי קריית ביאליק לפנות באמצעות המוקד העירוני, אתר האינטרנט של הרשות ודף הפייסבוק שלה בכדי לשמור על רצף תפקודי ולהמשיך ולתת שירות מירבי.

ראש העיר אלי דוקורסקי: " אני קורא לתושבים להישמע להוראות משרד הבריאות, לשמור על מרחק חברתי כנדרש לפי ההנחיות, להישאר בבתים ככל האפשר ולשמור על הבידוד מי שזקוק לכך. עובדי העירייה פועלים ללא לאות כדי להמשיך את שגרת החיים לרווחת התושבים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק