מרתון של צחוקים

בערב סטנדאפ בעיר הופיעו הבדרנים דניאל אסייג, מני עוזרי וחן מזרחי בפני 900 בני נוער * בעירייה הודיעו באירוע על הרחבת מבנה יחידת הנוער בקרית מוצקין

 

בערב הסטנדאפ לבני הנוער. משקיעים ביחידת הנוער בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

בערב הסטנדאפ לבני הנוער. משקיעים ביחידת הנוער בקרית מוצקין. צילום: ניר שטיינברג

900 בני נוער גדשו אמש את היכל התיאטרון במרתון סטנד אפ מבדר במסגרת אירועי לילות לבנים בחסות ראש העירייה חיים צורי.
את הערב פתח צורי בדברי ברכה לנוער היקר שגודש ומגיע בהמוניו לאירועי הקיץ היפים. ראש העירייה אף בישר מעל הבמה את כוונתו להרחיב את מבנה יחידת הנוער בקומה נוספת שבנייתה תחל בקרוב.
לאחר מכן קיבלו חברי מועצת הנוער העירונית ורדים על פעילותם למען הנוער והקהילה במשך כל השנה. את הפרחים העניקו להם ראש העירייה צורי, יחד עם מנהל אגף החינוך איל אורן והמפקחת הרשותית שולמית בוחבוט. לאחר מצגת וברכות של יו"ר מועצת הנוער משי אבוטבול, שמתגייסת בקרוב לצה"ל, התחיל מרתון של הסטנדאפיטים דניאל אסייג, מני עוזרי וחן מזרחי.
מנהלת יחידת הנוער שירלי למפל, הוסיפה: "תודה לדפנה צורי ולצוות היכל התאטרון על המקצועיות והתמיכה, למנהל חברה ונוער במחוז על הסיוע הרב במסגרת 'עיר הילדים והנוער' ותודה ענקית וגדולה לעומד בראש חיים צורי על האכפתיות, ההשקעה והנתינה האינסופית לתחום הנוער בקרית מוצקין. נתראה בקרוב במסיבת לייזרים מטורפת ב-19.8 באולם אבישי ובהפקת ענק לצעירים ב-27.8 בטיילת החי פארק".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית מוצקין