>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » ההסתדרות למען העובדים החיוניים

ההסתדרות למען העובדים החיוניים

ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי שרות התעסוקה במרחב בחיפה: עובדי ההסתדרות במרחב חיפה חילקו לעובדי שירות התעסוקה במרחב חיפה המבורגרים. משה מזרחי יו"ר ההסתדרות: "אנו מחבקים אתכם ומחזקים את ידכם" >>>

ההסתדרות למען העובדים החיוניים: עוד אחת מפעילות ההסתדרות למען העובדים החיוניים במרחב חיפה, חלוקת המבורגרים לעובדי שרות התעסוקה במחוז חיפה והקריות, פרי יוזמתו של ארנון בר דוד יו"ר ההסתדרות ואריאל יעקבי יו"ר הסתדרות עובדי המדינה, על ידי ההסתדרות החדשה והסתדרות עובדי המדינה.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה הביע את הערכתו הרבה לעובדים המשקיעים ממיטב זמנם בתקופה קשה זו: "בימים קשים ומאתגרים אלו, בהם אתם ניצבים בחזית, אנו מלאי התפעלות ומצדיעים לנחישותכם ולמסירותכם, בכל הקשור לטיפול באלפי העובדים מחוסרי העבודה. אנו מחבקים אתכם ומחזקים את ידכם".

תמונה: הסתדרות חיפה

תמונה: הסתדרות חיפה

 

יעקב גבאי ממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה ויו"ר האגף למנהל וכוח אדם ברך את העובדים על התרומה וההשקעה הרבה למען ציבור המובטלים והנמצאים בחל"ת.

 

תמונה: הסתדרות חיפה

תמונה: הסתדרות חיפה

 

פעילות ההסתדרות במרחב חיפה הינה בברכתו של יו"ר ההסתדרות הכללית ארנון בר דוד, ובאה לבטא את מדיניות ההסתדרות שפועלת למען חבריה ושומרת על זכויותיהם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...