>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי המרכז הגריאטרי פלימן

ההסתדרות במרחב חיפה למען עובדי המרכז הגריאטרי פלימן

ההסתדרות למען העובדים החיוניים: בהוקרה על עבודתם, חולקו היום חבילות דברי מתיקה לעובדי המרכז הגריאטרי פלימן בחיפה. ועד עובדי המרכז הגריאטרי פלימן: "הערכתנו הינה עצומה ליוזמה, המגלה אהבה והכרת תודה לעובדים" >>>

ההסתדרות למען העובדים החיוניים: בהוקרה על עבודתם, חולקו היום חבילות דברי מתיקה לעובדי המרכז הגריאטרי פלימן בחיפה, שעושים לילות כימים להבטחת בריאות המטופלים והאזרחים בימים מתוחים אלה. חלוקת חבילות השי היא פרי יוזמתו של ארנון בר דוד יו"ר ההסתדרות הכללית החדשה ובברכתם של משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ויעקב גבאי ממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה ויו"ר אגף מנהל וכוח אדם במרחב חיפה.

 

 

 

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה הביע את הערכתו הרבה לעובדי המרכז הגריאטרי פלימן, המשקיעים ממיטב זמנם בתקופה קשה זו: "בימים קשים ומאתגרים אלה, בהם אתם ניצבים בחזית, אנו מלאי התפעלות ומצדיעים לנחישותכם ולמסירותכם, אנו מחבקים אתכם ומחזקים את ידכם".

 

משה מזרחי. קרדיט להסתדרות מרחב חיפה.

 

 

בתגובה לפעולות של אנשי ההסתדרות כתבו חברי וועד המרכז הגריאטרי פלימן: "אנו עובדי המרכז גריאטרי פלימן מודים לכם על היוזמה הברוכה של חלוקת השי לעובדי האבטחה,

המטבח והמשק שעושים ימים כלילות לבריאות החולים.

הערכתנו הינה עצומה ליוזמה, המגלה אהבה והכרת תודה לעובדים .

בברכת בריאות טובה וחג פסח שמח,

ועד עובדי מנמ"ש ועובדי המרכז גריאטרי פלימן"

 

יעקב גבאי ממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה ויו"ר האגף למנהל וכוח אדם, שהגיע וחילק בעצמו חבילות דברי מתיקה לעובדים, ברך את עובדי המרכז המרכז הגריאטרי פלימן על התרומה וההשקעה הרבה למען הציבור בשעת חירום זו.

עובדי ההסתדרות במרחב חיפה חילקו חבילות דברי מתיקה גם לילדי עובדי המרכזים הרפואיים, הנמצאים בגני הילדים שהוקמו במיוחד עבורם, כדי לחזק ולעודד גם אותם בשעה זו.

 

פעילות ההסתדרות במרחב חיפה הינה בברכתו של יו"ר ההסתדרות הכללית ארנון בר דוד, ובאה לבטא את מדיניות ההסתדרות שפועלת למען חבריה ושומרת על זכויותיהם.

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד במספרים ש...