>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » "חילקנו בעיר אלפי מנות מזון, בכדי לאפשר לכל תושב לחגוג את החג בכבוד"

"חילקנו בעיר אלפי מנות מזון, בכדי לאפשר לכל תושב לחגוג את החג בכבוד"

ראש העיר קריית אתא יעקב פרץ במסר מרגש לתושבים ולצוותי הרפואה: "ראיתי את הרצון לעזור, את ההתגייסות למען המטרה הנעלה, את הרגישות והחמלה שיש בכל אחת ואחד מאותם מתנדבים" >>>

יעקב פרץ ראש העיר קריית אתא בפנייה מרגשת לכל התושבים שסייעו בהכנות לחג הפסח, ולצוותים הרפואיים:

"אנו בפתחו של חג הפסח, אותו נחגוג השנה במתכונת שונה מכפי שהכרנו בעבר. אני יכול לפרט בפניכם את מגוון הפעולות בהם נקטה ונערכה העירייה הן במסגרת ההכנות לחג הפסח והן במסגרת המאבק בנגיף הקורונה, אולם הרשו לי להקדיש שורות אלה לאנשים שעשו לי ולכם את החג".

"למעלה מ-1500 מתנדבים, תושבי העיר, במסגרות התנדבותיות שונות, יצאו מהבתים, ותוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות התגייסו יחד עם צוותי העירייה והמחלקה לשירותים חברתיים לעשות למען הקהילה והאחר.
במהלך השבועות האחרונים מיקדנו פעילות בהגעה לקבוצות אוכלוסיה בסיכון, לקשישים, לנזקקים ולמוגבלים.
המתנדבים היו מכפיל כוח רציני וסייעו בחלוקה של אלפי מנות מזון לפני החג ועוד אלפי מנות למהלך החג מתוך מטרה לאפשר לכל תושב לחגוג את החג בכבוד".

 

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ. צילום- ראובן קפוצ׳ינסקי

 

"ראיתי את הרצון לעזור, את ההתגייסות למען המטרה הנעלה, את הרגישות והחמלה שיש בכל אחת ואחד מאותם מתנדבים. ידענו משברים ואתגרים בעבר, אולם במשבר הנוכחי אנו רואים בקריית אתא את ארץ ישראל היפה את האכפתיות והנתינה שהיא חוצה עדות, מגזרים ואמונות וכולם נרתמים למען מטרה נעלה".

"אני רוצה להודות בשם כל תושבי קרית אתא למתנדבי העיר, למתנדבי המחלקה לשירותים חברתיים, לארגוני ההתנדבות, לחב"ד, לארגון איחוד הצלה, נציגי ועד ההורים, והאזרחים הרבים שביקשו להתנדב ולסייע. אני רוצה להודות לעובדי המחלקה לשירותים חברתיים אשר עומדים בגבורה במשימה הקשה, לעובדי העירייה שהתגייסו גם מעבר לשעות העבודה לעבודות התנדבות".

"תודה מיוחדת לצה"ל, פיקוד העורף, מד"א ומשטרת ישראל, אשר כולם יחד מסייעים במגוון רחב של פעולות אכיפה ושמירה על הסדר.
זוהי הזדמנות לקרוא לכולם, לשמור ולהקפיד על הנחיות ממשלת ישראל ומשרד הבריאות, עד כמה שהדבר לא נח, הוא נועד להגן על כולנו".

"תודה לרופאות והרופאים, לאחים והאחיות בבתי החולים ובקופות החולים, חלקם הגדול תושבי העיר, אשר עומדים בחזית המאבק בנגיף. כולנו יחד במאבק הזה, נלחמים ונרתמים לעזור איש לרעהו".

"השנה, כשנחגוג את ליל הסדר בחברת בני המשפחה המצומצמת, נדע כולנו כי בכל שאר הבתים בישראל חוגגים יתר בני המשפחה המורחבת שלנו, משפחת עם ישראל".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית אתא