שומרים תור גם בלילה

שירות מיוחד וחדש ב"כללית" יחסוך מכם המתנה ביום לזימון תורים. מעתה מופעל שירות זימון תורים 24 שעות ביממה לרפואת משפחה, רפואת ילדים ולבדיקות דם
יונה לוין המנהלת האדמיניסטרטיבית של כללית במחוז חיפה וק"מ חונכת מערכת חכמה נוספת לזימון תורים.  צילום: דוברות כללית

יונה לוין המנהלת האדמיניסטרטיבית של כללית במחוז חיפה וק"מ חונכת מערכת חכמה נוספת לזימון תורים. צילום: דוברות כללית

צריכים לתאם תור לרופא המשפחה או הילדים? גם אם נזכרתם בכך באמצע הלילה או בסוף השבוע, תוכלו לבצע זימון כזה בעזרת שירות טלפוני חדש לזימון תורים שהופעל בכללית. יונה לוין, המנהלת האדמיניסטרטיבית של המחוז (בתצלום, חונכת מערכת חכמה שהופעלה בעוד מרפאה) מסרה כי נוכח הצלחת המערכת היישום הניסיוני, הוחלט על הכנסת המערכת בעוד 20 מרפאות כללית ברחבי מחוז חיפה וגליל מערבי והיא תפעל ב- 60 מרפאות במחוז. עד כה הופעל בהצלחה במאות מרפאות כללית ברחבי הארץ ובכל חודש מצורפות מרפאת נוספות. מדובר במערכת אוטומטית, ראשונה מסוגה בקופות החולים בארץ, המאפשרת לזמן תור לרופא המשפחה, לרופא ילדים ולבדיקות דם בכל שעות היממה, גם כשהמרפאה סגורה. כיום, זימון תור מתבצע לרוב באמצעות שיחה טלפונית למרפאה- 60%, או באמצעות אתר או אפליקציה. מדובר במערכת חכמה אשר יודעת להציע את התור הראשון הפנוי וערוכה להתאים את מועד התור להעדפת הלקוח, במידה והתור המוצע לו אינו מתאים לו. כך גם ניתן למצות את מאגר התורים וכך למשל, אם התפנה תור בבוקר שלמחרת, הוא יוצע למי שמתקשר בשעת לילה קודמת, עוד כאשר המרפאה סגורה, תוך ניצול מיטבי של מאגר התורים הזמינים. מערכת חכמה זו הינה חלק מהעשייה המתמדת שנעשית בכללית לשיפור השירות ולפיתוח כלים המאפשרים לספק שירות רב ערוצי, גם בשעות שהמרפאה סגורה, תוך התאמה לצרכים השונים של הלקוחות. היא ידידותית גם למי שמתקשה לתאם תור באפליקציה או באתר, על אף שגם הם נוחים ביותר למשתמש.
אינג' שלמה פרי, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי, מציין כי מאז שהופעלה בעשרות מרפאות במחוז חיפה, מתקבלות תגובות טובות ביותר וחל גם שיפור בזמינות הטלפונית של משרדי המרפאות בעניינים שאינם קשורים לתיאום תור. המערכת החדשה, מדגיש מנהל המחוז, מוסיפה למגוון ערוצי זימון התורים הקיימים לרשות לקוחות כללית, הכוללים גם תאום טלפוני, זימון תור באתר האינטרנט ובאפליקציית כללית. מתוך תפיסה של התאמת חליפת השירות אישית לכל מטופל, מגוון כזה מאפשר לכל לקוח יכול לבחור את ערוץ הזימון המתאים לו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות