חוף הכרמל כבר החלו בגיבוש המתווה לאסטרטגיית היציאה מהמשבר

מפקד חיל הים לשעבר אלוף במיל' רם רוטברג, מוביל את הצוות האסטרטגי שהוקם בחוף הכרמל

חוסר הוודאות הגדול שהביא עימו נגיף הקורונה לעולם כולו, מייצר גם שאלות רבות ביחס להתמודדות עם השגרה החדשה: מתי יחזור המצב לשליטה? כיצד יסתיים המשבר ומה יהיו השפעותיו ארוכות הטווח? אף כי שאלות רבות נותרות עדיין פתוחות, בממשלה וגם במועצה האזורית חוף הכרמל כבר החלו בגיבוש המתווה לאסטרטגיית היציאה מהמשבר.

צוות אסטרטגי יציאה מהמשבר אלוף במיל' רם רוטברג – צילום עומר שאול דוברות זרוע הים

לפני חג הפסח עדכן ראש המועצה אסיף איזק על הקמתו של צוות ייעודי שיגבש את אסטרטגיית היציאה מהמשבר של המועצה. הצוות החל בפגישות עבודה זה מכבר, ובוחן כעת את סקרי הצרכים שהופצו לציבור לאחרונה. את הצוות האסטרטגי מוביל תושב המועצה ומפקד חיל הים לשעבר, האלוף במיל' רם רוטברג, לו ניסיון עשיר בהובלת תהליכים רב-מערכתיים. מטרתו של הצוות היא לגבש – ביחד עם מטה המועצה – אסטרטגיה כוללת, הוליסטית, ליציאה מהמשבר. עבודת הצוות תעסוק בשלושה תחומים כלליים: התחום הארגוני (התייעלות המועצה ועבודת האגפים), התחום הכלכלי-עסקי, והתחום החברתי-קהילתי, אותו יוביל סגן ומ"מ מקום ראש המועצה רפי אבני. המלצות הצוות יגובשו בהקדם ויובאו לאישור מליאת המועצה ב 25 במאי. ראש המועצה אסיף איזק סיפר "הקמנו את הצוות במטרה להבין לעומק את הצרכים של תושבות ותושבי המועצה בימים האלה, ולבדוק אילו דרכים יש לנו כמועצה וכקהילה להתמודד בכוחות משותפים עם המציאות המורכבת שנכפתה עלינו. רשויות מקומיות אמנם אינן עוסקות בנושאים אלה בשגרה, אך הימים אינם ימי שגרה, ואנו נדרשים כעת להיות יצירתיים ונחושים על מנת לעבוד יחד עם התושבים לחיזוק האזור כולו בתקופה הקרובה ובכלל."
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחוף הכרמל
Ads