>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » "הורים יקרים, אנחנו בשעת מבחן"

"הורים יקרים, אנחנו בשעת מבחן"

ראש העיר נשר רועי לוי בהודעה מיוחדת לאור החזרה של תלמידי העיר לבתי הספר: "אנחנו בשעת מבחן למשק ונגזר עלינו לעשות את המיטב עבור חזרת הילדים" >>>

אחרי שבת של הכנות, מחר יפתחו את הלימודים תלמידי כיתות א' – ג' בבתי הספר היסודיים בנשר במתכונת שקבע משרד החינוך, אחרי שבוצעו כל ההכנות הדרושות לחזרתם במשך עשרת הימים האחרונים:

אמש קיים ראש העיר נשר רועי לוי ישיבה ב-zoom עם מינהלות בתי הספר היסודיים לשמוע על היערכותם: "יש לנו על מי לסמוך בעיר ואני גאה בהן מאוד", אומר לוי, "הם נקטו באופן אחראי אחרי כל הדרוש בנסיבות המצב כדי לקלוט באופן מוגן והיגייני את ילדי עירנו. כמובן על עובדי המנהלה חזרו כבר בשבוע שעבר ויחד הם הביאו את בית הספר לדרגת הניקיון הנדרשת על פי הנחיות משרד הבריאות".

"אני מבקש להודות גם לוועדי ההורים בבתי הספר היסודיים על הזמן שפינו לשוחח איתי במוצ"ש ועל הסבלנות לשמוע על הערכות העירייה לפתיחת הלימודים. בכדי למנוע התקהלויות בכניסה ליום הלימודים נקבעו זמנים שונים כניסה ויציאה לבית הספר. כל מנהלת עדכנה את ההורים ואתם מתבקשים להקפיד על כך. מאבטחי בתי הספר יחזרו כבר מחר".

 

ראש עיריית נשר רועי לוי. צילום מתוך סרטון דוברות עיריית נשר

ראש עיריית נשר רועי לוי. צילום מתוך סרטון דוברות עיריית נשר

 

"חינוך מיוחד- רגע לפני שבת קיבלנו הנחיה כי תלמידי החינוך המיוחד יחזרו ללמוד באופן מלא, כל תלמיד בבית ספרו.
בגלל קוצר הזמן בחנו ממועד ההודעה אנחנו נערכים ליישום ההנחיה מול בתי הספר השונים הפרוסים במחוז.
בינתיים עלו מספר קשיים של ההורים, שמרביתם בנושא הסעות לבתי הספר.
כל השאלות של ההורים ואלו שעולים תוך כדי למידת ההנחיה בסופ"ש, יועלו והועלו מול משרד החינוך שיצטרך לתת מענה".

"אני יודע שסוגיית ההסעות מטרידה הרבה הורים. אולם, כרגע משרד החינוך לא מאשר להרחיב את מערך ההסעות. כמובן שלאור ההנחיות החדשות נדרש לשלש את מצבת המוניות ורכבי ההסעה, דבר המצריך התארגנות ויתכן שדרישה לשילוש הסעות גם ברמה הארצית, תביא למחסור ברכבים. העירייה תסייע ככל שיתאפשר לתגבר את בתי הספר. סיפקנו את כל מוצרי היגיינה בכמות רבה יותר ובתי הספר ידאגו כל העת למלאי מספיק. זה לא פותר את ההורים מלצייד את ילדיהם באלכוג'ל ומסכות".

"כיתות יא-יב יחזרו במהלך השבוע ללימודים ממוקדים להכנה לבגרויות והודעה תועבר אליהם ישירות. חשוב עוד לציין שהורים שלא רוצים להביא את ילדם לבית הספר יכולים לעשות זאת. אין חובת לימודים".

"הורים יקרים, אנחנו בשעת מבחן למשק ונגזר עלינו לעשות את המיטב עבור חזרת הילדים. בנשר חולה קורונה אחד ואני מאמין שאם הקהילה תקפיד על כללים של שמירת מרחק , מסכות ואיסור התקהלות נחצה את המשבר הזה. בסוף המשק חייב לחזור לתפקד! אני מאחל לתלמידים בהצלחה ושמח לשובם".
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בנשר