ביוזמת יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: קורס מקוון לניהול מו"מ על רקע משבר הקורונה

השבוע נפתח לראשונה בהסתדרות במרחב חיפה, קורס מקוון לניהול משא ומתן על רקע משבר הקורונה. הקורס מיועד ליושבי ראש וחברי ועדי העובדים באיזור


 

עשרות יושבי ראש ועדי עובדים וחברי ועדי עובדים במרחב חיפה, הצטרפו בשבוע שעבר באופן מקוון לבית ההסתדרות בחיפה, לקורס המקוון לניהול משא ומתן, שכולל סידרת הרצאות ממוקדות, לחידוד המיומנויות הדרושות לניהול המשא ומתן על רקע המשבר ולהעשרת הידע המקצועי של חברי הוועדים.

את הקורס המקוון מנהלת עו"ד מרים פרקש – יו"ר האגף לתרבות והשכלה בהסתדרות בחיפה.


 

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה. צילום: הסתדרות מרחב חיפה.

 

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה:

"חברות וחברים יקרים שלי, יושבי ראש וחברי וועדי עובדים במרחב חיפה, אני מבקש לחבק ולברך כל אחת ואחד מכם, לחזק את ידיכם ולאחל לכם הצלחה בתפקידכם הציבורי החשוב.  אני מאמין, כי בעידן הנוכחי בכלל ובמציאות הקורונה בפרט, לכהן כנציג וועד עובדים איננו עוד רק אידיאולוגיה אלא גם עניין מקצועי לכל דבר ועניין. בכל הקשור לשמירה על זכויות עובדים, חלה על כולנו החובה להיות בעלי ידע עדכני ומקצועיות מקסימאלית.

לצורך כך עלינו להכשיר עצמנו כדי שנוכל לתת מענה הולם וראוי לעובדים שלנו. כמי שזכה באמון ציבור העובדים  בעיריית חיפה להנהיגם כיו"ר הועד במשך שנים רבות, אני יודע איזה שליחות ציבורית גדולה אתם עושים למען ציבור העובדים בכל יום ובכל שעה, ואני גם מודע לגודל האחריות והמחויבות המונחת על כתפיכם.

במיוחד עכשיו, בצל משבר הקורונה, אנו נדאג להעניק לכל אחת ואחד מכם את מכלול הכלים הנדרשים לעבודתכם החשובה בהגנה על זכויות ציבור העובדים והגברת כוחה של העבודה המאורגנת, תוך בניית מסלולי לימוד ייחודים מהשורה הראשונה, שיספקו לכם ידע רב ויכולת ליישמם באופן מעשי".

מזרחי ביקש להודות לעו"ד מרים פרקש, שמנהלת עבור יושבי ראש וחברי הוועדים במרחב חיפה את כל נושא ההכשרות המקצועיות, העשרת הידע, הקורסים, ההשתלמויות ואת "מועדון השולחן העגול" של ההרצאות- בנושאים מקצועיים ובנושאיי אקטואליה".

בסיום דבריו איחל מזרחי לכל יושבי ראש וחברי ועדי העובדים הנאה מהקורס והביע תקווה שיקבלו ידע רב מכל ההרצאות שהם ישמעו ב"קורס המקוון לניהול משא ומתן על רקע משבר הקורונה", ומכל הפעילויות המעניינות שיהיו עבורם- בהמשך.

עו"ד מרים פרקש – יו"ר האגף לתרבות והשכלה בהסתדרות בחיפה, ביקשה להודות מקרב לב למזרחי אשר יזם ונתן את כל הגיבוי והתמיכה לפתיחת הקורס המקוון, שייתן ליושבי ראש וחברי ועדי העובדים במרחב חיפה, ידע חשוב שיסייע  להם רבות בפעילות שלהם למען העובדות והעובדים בתקופה ייחודית זו.

פרקש הודתה לעמית מרדכי – מנהלת השיווק במכון הבינלאומי למנהיגות בבית ברל, ליעקב גבאי – יו"ר האגף למנהל וכוח אדם, על כל הסיוע להצלחת האירוע. פרקש הודתה לממונים  והמרכזים באיגוד המקצועי ולמזכירי האיגוד המקצועי בהסתדרות במרחב חיפה שסייעו.

עו"ד פרקש: "קורס זה נועד לסייע לוועדי העובדים למלא את תפקידם באופן הנכון ביותר בתקופת משבר הקורונה. הקורס הוא בן 3 מפגשים אינטרנטיים של כ-45 דק' בכל מפגש, הקורס משלב הן ידע תיאורטי והן ידע מעשי ודן בנושאי הליבה מתחום עיסוקו של ועד העובדים.

הקורס המקוון מבוסס על סידרת הרצאות ממוקדות, לחידוד המיומנויות הדרושות לניהול המשא ומתן על רקע המשבר.

המרצה של הקורס, עו"ד רם נחמיה, מנכ"ל שונרא כישורי חשיבה וניהול, מומחה בניהול משברים ופרופיילר פלילי מוסמך, מרצה בינלאומי בתחומי הניהול בשגרה ובחירום.

מה נלמד בקורס?

הין הנושאים:

האם לצפות לפתיחה מחודשת של ההסכמים? ניתוח והערכה. חשיבות ההכנה למו"מ. זיהוי הצרכים והרצונות שלי / של הצד השני. זיהוי הפחדים שלי / של הצד השני. יצירת נרטיב עצמי נכון. השפעה על הנרטיב של הצד השני. טכניקות בניהול מו"מ. גורמים מאיצים ומעכבים במו"מ. הגדרת המשתתפים במו"מ".

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך אתם ממתיקים את הקפה/ תה שלכם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads

Zone not found or deactivated.Zone id : 236209