"עכשיו אני צריך להחליף חיתולים אבל עוד מעט יצטרכו להחליף לי חיתולים, כנראה הפילפינית תצטרך להחליף לשנינו…"

סוף שבוע קורע מצחוק מצד אחד ומרגש עד מאוד מצד שני, עבר על היכל התיאטרון במוצקין כששלושה ענקים הופיעו בו יחד ולחוד. אז מי אמר למי את מה שנאמר…. קטעים בהיכל. כנסו, כנסו…
רק גבינות. פישר וצורי. אלבום פרטי

רק גבינות. פישר וצורי. אלבום פרטי

עשה בר מצווה. קשת וצורי. אלבום פרטי

עשה בר מצווה. קשת וצורי. אלבום פרטי

מתנה ללידה. בראבא וצורי. אלבום פרטי

מתנה ללידה. בראבא וצורי. אלבום פרטי

סוף השבוע האחרון היה גדוש בחגיגות שמחות ומצחיקות בהיכל התיאטרון במוצקין. זה התחיל בשלמה בראבא שהבכורה הצפונית של מופע הסטנדאפ שלו הייתה בהיכל התיאטרון והמשיך במופע המשותף של שני הענקים, ששי קשת ודודו פישר.

בסיומה של ההופעה המצחיקה והמרגשת של שלמה בראבא, בה הוא מספר על חייו החדשים ועל הבת שנולדה לו בגיל 65, העניקה לו מנכ"לית ההיכל, דפנה צורי, מתנה לשי, התינוקת- דובון ורוד, בגדים וחיתולים. בראבא התרגש עד דמעות וסיפר לצורי עד כמה הוא מאושר. "עכשיו אני צריך להחליף חיתולים אבל עוד מעט יצטרכו להחליף לי חיתולים, כנראה הפילפינית תצטרך להחליף לשנינו…" הצחיק בראבא את הקהל לאחר המופע המצחיק והמרגש.

"ששי, אני מעריך את זה מאוד שאתה הולך עם כיפה למרות שאתה יוצא קיבוץ" אמר דודו פישר לששי קשת במופע המשותף שלהם ,'צוזאמן' וששי לא נשאר חייב. "תתפלא, גם בר מצווה עשו לי". יונה אליאן, אשתו של ששי קשת הייתה בזמן המופע בפריז, אבל אשתו של דודו פישר הייתה גם הייתה ואף דאגה ללכת לסופר הקרוב להיכל כדי להביא לו גבינות טריות… למה? כי פישר לא אוכל לפני מופע דבר מלבד גבינות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בתרבות