חיפה: תלמידי כיתות א'-ג' שבו הבוקר לשגרת לימודים

כניסות בתי הספר סומנו במרווחים של כל שני מטר, על מנת לאפשר קליטה מסודרת של התלמידים. כמו כן הוגדרו אזורי המתנה לתלמידים שהגיעו ללא הצהרת בריאות ונקבעה חלוקה חדשה של כיתות הלימוד – 17 תלמידים בכל קבוצה

 

שגרת לימודים בחיפה לתלמידי כיתות א'-ג':

שיעור נוכחות גבוה של תלמידים, נרשם הבוקר (שלישי) בבתי הספר היסודיים בחיפה אליהם שבו הבוקר תלמידי כיתות א' עד ג' מצוידים במסכות,במחברות ספרים ו……הצהרות בריאות.

בחיפה 10,798 תלמידי כיתות א' עד ג', אשר לומדים ב- 272 כיתות, 11 בתי ספר לחינוך מיוחד, 43 גני ילדים בחינוך המיוחד וכן 198 כיתות חינוך מיוחד.

 

חוזרים ללימודים הבוקר בחיפה. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

 

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, ומחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני, נמצאות כעת בסיור בבית הספר מגינים בקריית חיים.

כעת עורכות השתיים ביקור פתע בתיכון ק.חיים על מנת לוודא מוכנות לתחילת הלימודים שם החל ממחר.

קליש וציוני בביקור פתע הבוקר בבית ספר מגינים. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

לחזרת התלמידים לספסל הלימודים, קדמה היערכות נרחבת של אגף החינוך בעיריית חיפה, אשר פעל יחד עם הנהלות בתי הספר להכנת מוסדות החינוך לפי הסטנדרטים הנדרשים.

במסגרת זו תגבר מינהל החינוך את מערך המנקות בבתי הספר, על מנת להבטיח  שניקיון בתי הספר ישמר באופן קפדני.

בנוסף חוטאו בהתאם להנחיות משרד הבריאות בין היתר, שולחנות הלימוד, הכיסאות, הידיות ותאי השירותים.

כניסות בתי הספר סומנו במרווחים של כל שני מטר, על מנת לאפשר קליטה מסודרת של התלמידים, הוגדרו אזורי המתנה לתלמידים שהגיעו ללא הצהרת בריאות ונקבעה חלוקה חדשה של כיתות הלימוד באופן שיאפשר לקיים את השיעורים במתכונת של "קפסולות", עד 17 תלמידים בכל כיתה.

 

חזרו ללמוד. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

 

יום הלימודים נפתח בהסבר לתלמידים על אורחות חיים מותאמים לקורונה ,חשיבות השמירה על כללי התנהגות והיגיינה ובהם: שטיפת ידיים לפני ולאחר האוכל וכן לאחר כל יציאה מהכיתה, שמירת מרחק, יציאה וכניסה הדרגתית מבית הספר ואליו, ואיסור כניסת ההורים למתחם בית הספר.

ראש העיר, עינת קליש רותם, שביקרה במהלך הימים האחרונים בבתי הספר ועקבה מקרוב יחד עם חברת מועצת העיר, ומחזיקת תיק החינוך בעירייה, סיגל ציוני, אחר היערכות בתי הספר לחזרה ללימודים, הודתה לאנשי מערכת החינוך העירונית, למנהלי בתי הספר, למורים ולצוותי העזר הפועלים ללא לאות בכדי להבטיח חזרה קלה, בטוחה ונעימה ללימודים.

גם אגף הפיקוח בעירייה סייע בשטח לקראת החזרה לשיגרת הלימודים.

 

פקחי עיריית חיפה סייעו גם הם לקראת החזרה ללימודים הבוקר. צילום: אמיר סוסאןמשאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • איך תחגגו את חג השבועות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחיפה